سلطان ماسک دستگیر شد

Telegram
دستگیری محتکر نیم میلیون ماسک در شرق تهران با همسری از اتباع چین صورت پذیرفت.

به گزارش اسپوتنیک، سردار کیوان ظهیری دراین‌ باره گفت: شب گذشته اهالی منطقه گلبرگ در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کردند که مرد جوانی در جلوی پارکینگ خانه‌ اش در حال خالی کردن بسته های ماسک پزشکی است که با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ همراه با رییس کلانتری سرهنگ شریفی مقدم در محل حاضر شدند.

در ایران ماسک رایگان توزیع خواهد شد - اسپوتنیک ایران
در ایران ماسک رایگان توزیع خواهد شد

وی افزود: ماموران با حضور در محل و بررسی‌ های ابتدایی اطمینان پیدا کردند که مرد جوان تعداد ۲۵۰ کارتن را که روی آن‌ ها عبارت "نفس" نوشته شده به داخل پارکینگ خانه‌اش منتقل کرده است.
پس از هماهنگی با مقام قضایی و حضور یک کلید ساز در ورودی ساختمان باز شده و ماموران با تعداد ۵۰۰ هزار ماسک پزشکی احتکار شده در انباری این ساختمان روبه‌ رو شدند
متهم که یک همسر تبعه چین دارد در محل دستگیر و در تحقیقات مشخص شد وی این تعداد ماسک را از یک کارخانه تولیدی در منطقه بومهن خریداری کرده و قصد داشته با احتکار آن و در زمان مناسب با قیمت بالایی اقدام به فروش کند.

ظهیری ادامه داد:‌ اما پس از هماهنگی با مقام قضایی و حضور یک کلید ساز در ورودی ساختمان باز شده و ماموران با تعداد ۵۰۰ هزار ماسک پزشکی احتکار شده در انباری این ساختمان روبه‌ رو شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت:  متهم که یک همسر تبعه چین دارد در محل دستگیر و در تحقیقات مشخص شد وی این تعداد ماسک را از یک کارخانه تولیدی در منطقه بومهن خریداری کرده و قصد داشته با احتکار آن و در زمان مناسب با قیمت بالایی اقدام به فروش کند.

ظهیری ادامه داد: با اعلام این خبر دادستان منطقه و بازپرس تعزیرات در محل حضور پیدا کرده و پس از اقدامات ابتدایی ماسک ها توسط تیمی از دانشگاه علوم پزشکی به داروخانه های همان منطقه منتقل شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала