ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

مبارزه پلیس پایتخت ایران با بالا رفتن بهای دلار و خودرو

© Photo / IRNAسردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ
سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ  - اسپوتنیک ایران
رئیس پلیس تهران بزرگ به افرادی که در فضای مجازی به صورت ناگهانی قیمت دلار و خودرو را بالا می برند، هشدار داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از رسانه های ایران ؛ سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ، در یک برنامه تلویزیونی با بیان اینکه دشمن جنگ عظیم اقتصادی را علیه مردم، نظام و ایران ما راه اندازی کرده است، اظهار کرد: عده ای بی وجدان با مطرح شدن بحث FATF برای بالا بردن نرخ دلار اقدام کرده اند. این افراد که مخصوصاً در فضای مجازی به صورت ناگهانی قیمت دلار و خودرو را به صورت فضایی بالا می برند، منتظر برخورد شدید دستگاه انتظامی و قضائی باشند و با آن ها تعارفی نداریم.

افزایش قیمت دلار در ایران - اسپوتنیک ایران
افزایش قیمت دلار در ایران

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه انجام این گونه اقدامات گناه بزرگ و کمک به آمریکا است، تصریح کرد: امروز دشمن شمشیر خود را از رو بسته و دنبال ضربه زدن به ملت ایران است.

این مقام انتظامی ضمن هشدار جدی به دلالان، سوداگران و افرادی که در فضای مجازی به دنبال ارائه قیمت های دروغین هستند، گفت: برخورد جدی با این افراد در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی همچنان به آماده باش پلیس برای چهارشنبه آخر سال اشاره و خاطرنشان کرد: پلیس امنیت، اماکن، پیشگیری و کلانتری ها کار خود را برای برخورد با فروشندگان موادمحترقه غیرمجاز و خطرناک آغاز کرده و در این زمینه کشفیات خوبی نیز داشته ایم.

رحیمی با بیان اینکه تلاش پلیس در ایام پایانی سال در تهران مضاعف می شود، یادآور شد: مراکز خرید را نیز تحت پوشش انتظامی قرار می دهیم؛ همچنین در ماه اسفند اجازه می دهیم فعالیت کسبه یک ساعت افزایش پیدا کند، یعنی مجاز خواهند بود تا ساعت یک بامداد در تهران فعال باشند.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه در هفت نقطه تهران، بازار های شب عید برپا می شود، متذکر شد: آمادگی کامل داریم که آرامش خوبی را برای امنیت مردم فراهیم کنیم.

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала