ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

سفیر روسیه در ترکیه تهدید شد

آلکسی یرخوف به دلیل حوادث ادلب مورد تهدید قرار گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، آلکسی یرخوف، سفیر روسیه در ترکیه اعلام نمود آخرین حوادث در ادلب ترکیه باعث هیستری ضد روسیه در شبکه‌های اجتماعی ترکیه شده است.

وی در ادامه گفت:« حوادث بسیار نگران‌کننده هستند. ابتدا افسران روسیه و بعد نظامیان ترکیه کشته شدند. اما هیستری عجیب ضد روسیه در شبکه های اجتماعی ایجاد شده است. چند نمونه ذکر می کنم:«با زندگی وداع کنید»، «هیچ کس بعد از مرگتان برایتان گریه نخواهد کرد»، «پایان شما فرا رسیده است» و از این قبیل چیزها.

نماینده ویژه سوریه: آمریکا می تواند با هوشمندی به ترکیه در ادلب کمک کند - اسپوتنیک ایران
نماینده ویژه سوریه: آمریکا می تواند با هوشمندی به ترکیه در ادلب کمک کند

چند سال پیش هم شاهد چنین  وضعیتی بودیم.همه اینها به چه چیزی ختم شد؟ بحران هواپیما و قتل آندری کارلوف، سفیر روسیه در ترکیه.  من را هم مستقیما تهدید می کنند. آیا در این شرایط هیچکس درسی از تاریخ  نگرفته است؟

اما آنچه خطرناک تر از چیزهای دیگر است، عدم تمایل به درک طرف مقابل است. عدم تمایل به درک منطق عملکرد طرف دیگر، شنیدن حرف های او و توجه به واقعیت است. چنین روحیاتی به دردسر بزرگی مبدل خواهد شد».

ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه، در یک کنفرانس خبری  در پاسخ به درخواست اظهار نظر در مورد ادعاهای طرف ترکیه مبنی بر حمله روسیه به غیرنظامیان در شهر ادلب سوریه ، اظهار داشت که «ما این اتهامات را نمی پذیریم».

بتازگی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد نیروهای دولت سوریه و روسیه عمدتا به غیرنظامیان حمله می کنند ، نه تروریست ها. هدف آنها این است که این منطقه را اشغال کنند  تا ساکنان آنجا را وادار به حرکت به سوی مرزهای ما کنند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала