ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

مرد هندی به ظن ابتلا به ویروس کرونا خودکشی کرد

© AFP 2021 / Roberto Schmidtمرد هندی به ظن ابتلا به ویروس کرونا خودکشی کرد
مرد هندی به ظن ابتلا به ویروس کرونا خودکشی کرد  - اسپوتنیک ایران
مرد هندی فکر کرد که به ویروس کرونا آلوده شده است و خودکشی کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از کانال خبری زی، یکی از ساکنان شهری در جنوب شرقی هند فکر کرد که به ویروس کرونا آلوده شده است و خودکشی کرد. 

کرونا ویروس - اسپوتنیک ایران
دانشمندان دریافتند چه مدت کرونا ویروس روی اجسام زندگی می کند

به گفته بستگان این مرد، این کشاورز 50 ساله هندی در اول فوریه شکایت از سرماخوردگی و تب داشت و چهار روز بعد به بیمارستان در شهر همجوارمنتفل شد و پزشکان تشخیص دادند وی به عفونت ویروسی مبتلا شده است. پزشکان به او توصیه کردند که ماسک بپوشد. دو روز بعد به خانه بازگشت و از آنجا که شرایط او بهتر نشد، فکر کرد دچار کروناویروس جدید شده است.    

این مرد از طریق رسانه ها از ویروس کشنده کرونا مطلع شد. خودش را در یک اتاق قرنطینه کرد و به همسر و فرزندانش هشدار داد تا دیگر به او نزدیک نشوند. اعضای خانواده و سایرین سعی کردند کشاورز را متقاعد کنند که او سالم است، اما او به جای گوش دادن به آنها به سوی بستگانش سنگ پرتاب می کرد تا آنها را از او دور نگه دارد.

اوایل صبح پنجشنبه، این مرد با نام بلوکرایشنا از خانه خارج شد و در کنار قبر مادرش خودکشی کرد.

در هندوستان ، تنها سه مورد كروناویروس شناسایی شده است. همه موارد دانشجویانی هستند که در شهر ووهان تحصیل کرده اند، همه آنها بهبود یافته اند.

شایان ذکر است، در 31 دسامبرسال گذشته ، مقامات چینی، سازمان بهداشت جهانی را از شیوع نوع ناشناخته ای از ذات الریه  در شهر ووهان، استان هوبی آگاه کردند. دیرتر کارشناسان عامل ایجاد کننده بیماری را نوع جدید ویروس کرونا  شناسایی کردند. تاکنون دو مورد ازابتلا به نوع جدید ویروس کرونا  در روسیه کشف شده است که هر دو بیمار، شهروند چین بودند. . این ویروس در حال حاضر از مرزهای چین به بقیه نقاط جهان گسترش یافته است. مقامات چینی رسما تایید کرده اند که این ویروس از فردی به فرد دیگر منتقل می شود. دولت چین نگران شیوع ویروس کرونا است به همین دلیل شهرهایی که این ویروس در آن شیوع دارند را قرنطینه می کند. بیشتر کشورها نیز مسافران ورودی از چین را تحت معاینات دقیق قرار می دهند. باید توجه داشت که هیچ کدام از ماسک‌ها اطمینان قطعی در عدم انتقال عفونت یا ویروس را تضمین نمی‌کنند.  

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала