ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

عروسی بدون مهمان، مُد شد + ویدئو

© Depositphotos / dreamfoto2010عروسی بدون مهمان، مُد شد
عروسی بدون مهمان، مُد شد - اسپوتنیک ایران
ویروس کرونا باعث به تعویق افتادن مراسم عروسی در چین شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری «شینهوا»، بسیاری از زوج‌های جوان چینی، پس از آنکه دولت از مردم خواست در خانه‌هایشان بمانند و مراسمی برگزار نکنند، مراسم ازدواج خود را به تاخیر انداختند، اما «چینگ و چن‌چیاو» زوج جوان اهل شهر چینگداو تصمیم دیگری گرفتند.

این زوج جوان مراسم ازدواج خود را براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، برگزار کردند و تنها تغییر صورت گرفته، لغو دعوت مهمانان بود.

این داماد چینی گفت: «ما در دوران سختی به سر می‌بریم، به ویژه آنکه در حال مبارزه با ویروس قاتلی هستیم و همگان باید اقدامات پیشگیرانه لازم را انجام دهند و از این رو ما تصمیم گرفتیم مهمانی دعوت نکرده و مراسمی برگزار نکنیم. با این حال جشن عروسی، تنها یک جشن است و مهم‌تر از آن خوشبختی خود ماست».

میلیونر فریبکار عروسی مجللی برگزار کرد و عروس را مجبور به پرداخت هزینه ها کرد - اسپوتنیک ایران
میلیونر فریبکار عروسی مجللی برگزار کرد و عروس را مجبور به پرداخت هزینه ها کرد

در مراسم عروسی داماد ماسک طبی بر صورت داشت و با یک خودروی تزئین شده به منزل عروس در شهر چینگداو رفت. او پس از آنکه شال قرمز را از روی صورت عروس برداشت، با یک ماسک طبی مواجه شد. در این عروسی که کمتر از 5 دقیقه به طول انجامید، پدر عروس سخنرانی کوتاهی کرد و پس از آن عروس و داماد به احترام او خم شدند و مراسم پایان یافت.

عروس جوان چن‎‌چیاو نیز گفت: «همه چیز لغو شد. تنها چند صد یوان خرج عروسی من شد. اما این‌ها مهم نیستند. من با مرد موردعلاقه‌ام ازدواج کردم».

​این زوج چینی در مسیر بازگشت به خانه از 3 نقطه بازرسی گذر کرده و درجه حرارت بدن آن‌ها اندازه‌گیری شد. در طول مسیر نیز داوطلبان و نیرو‌های امنیتی حاضر در نقاط بازرسی، ازدواج آن‌ها را تبریک گفتند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала