ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید
گزارش و تحلیل

اسرائیل در حالی از ویتنام سازی سوریه صحبت می کند که خود در غزه مانده

© Photo / IRNAاسرائیل در حالی از ویتنام سازی سوریه صحبت می کند که خود در غزه مانده
اسرائیل در حالی از ویتنام سازی سوریه صحبت می کند که خود در غزه مانده - اسپوتنیک ایران
معاون امور بین الملل موسسه بین المللی صلح زیبا جمهوری اسلامی ایران و کارشناس مسائل بین الملل درباره ی اظهارات وزیر دفاع اسرائیل، نفتالی بنیت توضیحاتی ارائه کرد.

آقای سامان نیازی، معاون امور بین الملل موسسه بین المللی صلح زیبا جمهوری اسلامی ایران و کارشناس مسائل بین الملل درباره ی اظهارات وزیر دفاع اسرائیل، نفتالی بنیت به خبرنگار اسپوتنیک در تهران گفت: "هرگونه حضور جمهوری اسلامی ایران در سوریه با درخواست دولت مشروع و قانونی این کشور بوده است، آیا تروریست های آمریکایی با کسب اجازه وارد ویتنام شدند؛ اینکه با این گونه اظهارات اعتراف میکنند آمریکا در ویتنام مفتضحانه شکست خورد خوب است ، اما توصیه ی ما این است که آمریکا و اسرائیل نقشه ی به روز شده در سوریه، پیشرفت جبهه مقاومت و شکست خود و عواملشان را ببینند و همچنین عجولانه و از روی بغض و ترس یاوه گویی نکنند."

وی افزود: "آقای نفتالی بنیت بسیار مضحکانه، ایران را با آمریکا قیاس کرده و شکست آمریکا در ویتنام را به خوبی یادآوری کرده که این نشان دهنده بی سوادی و عدم هوش سیاسی وی است".

بگفته این کارشناس امور بین الملل: "رژیم جعلی صهیونیستی سالهاست با غصب سرزمین های اسلامی و نقض بند بند قوانین بین الملل و منشور حقوق بشر، کرامت انسانی را زیر سوال برده است اما تا به حال دیده یا شنیده نشده که ایران و جبهه مقاومت حملاتی به زنان، کودکان و غیرنظامیان مستقر در مناطق اشغالی داشته باشد".

فاطمه آجرلو: گفتمان انقلابی در استقامت است - اسپوتنیک ایران
گزارش و تحلیل
فاطمه آجرلو: گفتمان انقلابی در استقامت است

آقای نیازی افزود: "جمهوری اسلامی هیچگاه برای هیچ ملتی تهدید نبوده و قدرت نظامی و امنیتی ایران برای یورش و غصب هیچ سرزمینی نبوده بلکه برای صلح و بازدارندگی از جنگ است".

وی در ادامه افزود: "آقای نفتالی بنیت باید بداند فسلطین همچنان اولویت و مسئله اول جهان اسلام است و فعالیت های نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران سردار قاآنی با قدرت ادامه خواهد داشت."

قطعنامه 194 شورای امنیت سازمان ملل که بند 11 آن تاکید برحق بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمینشان دارد و یک قطعنامه رسمی و قانونی است که اصل وجود این قطعنامه،هم سندی است بر اینکه فلسطین وطن فلسطینیان است و هم اینکه نشان و سندیست بر اینکه جرم خروج اجباری فلسطینیان و تبعید آنها از خانه و کاشانه خود که از جرائم شناخته شده بین المللی است، توسط رژیم جعلی و کودک کش صهیونیسم صورت گرفته و با این تفاسیر، نفتالی بنیت یقین داشته باشد به زودی فلسطین، ویتنام رژیم صهیونیستی خواهد شد".

آقای سامان نیازی در ادامه بیان کرد: "سازمانهای به اصطلاح حقوق بشری و همچنین شخص جناب دبیر کل سازمان ملل باید بدانند که هرچه سریعتر با وفاداری به منشور های حقوق بشری و کنوانسیونهای بین المللی باید جلوی وحشی گری های جلادهای انسان و انسانیت را گرفته و مانع از بحران آفرینی جدید صهیونیست ها شوند ".

وی اظهار داشت: "همه نهاد های مستقل حقوق بشری، وجدانهای بیدار و انسانهای شریف از هر نژاد و ملیتی را دعوت می کنیم که رژیم غاصب و ناقض بزرگ تمامی منشورهای بین المللی را محکوم و عزمی جهانی برای مبارزه با این علت العلل مصائب دشمنی انسانها و ادیان و صلح جهانی را رقم بزنند".

این کارشناس امور بین الملل گفت: "اظهارات جاهلانه، غیر کارشناسی، دور از متانت و فاقد وجاهت نفتالی بنیت، درخصوص ویتنام سازی برای ایران قدرتمند و دارای شهرک های موشکی درحالی بیان می گردد که دولت متبوعش از عهده نیروهای مقاومت در غزه بر نمی آید.

در درماندگی رژیم صهیونیستی همین بس که جرارد کوشنر، یک جوان خام و فاقد تجربه دیپلماتیک و مدیریتی، طرح شکست خورده معامله قرن را مهندسی کرده و دولتمردان صهیونیست به آن افتخار کرده و دلگرم شده اند".

بگفته ایشان طرحی که قبلا الکساندری پتری، طنزنویس در مقاله‌ ای در باب تمسخر در واشنگتن‌ پست نوشت: "25 کتاب را یکجا خواندم و الان اینجا هستم تا برای تو عمل قلب باز انجام دهم."

نفتالی بنیت و سایر مقامات صهیونیستی می دانند جمهوری اسلامی دارای انواع موشک های میان برد و دور برد قدرتمند و دقیقی از جمله سجیل، قدر، شهاب، رعد 500 و...  است و اگر قرار باشد کوچکترین اشتباهی از سوی هر جنبنده ای در منطقه علیه ایران شکل بگیرد آخرین اشتباه خواهد بود و ایران این مهم را در عین الاسد و هلاکت و ضربه مغزی شمار زیادی از تروریست های آمریکا نشان داد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала