ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ماجرای زنی که برای نجات از شر متجاوز، خود را بیمار ویروسی معرفی کرد

© REUTERS / Tyrone Siuماجرای زنی که برای نجات از شر متجاوز، خود را بیمار ویروسی معرفی کرد
ماجرای زنی که برای نجات از شر متجاوز،  خود را بیمار ویروسی معرفی کرد  - اسپوتنیک ایران
یکی از خانم های ساکن شهرستان جینشان چین با گفتن اینکه اخیراً از شهر ووهان (مرکز شیوع ویروس کرونا) بازگشته و دچار این ویروس است، مرد تجاوزگر و سارقی را که به خانه او حمله کرده بود، ترساند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وبسایت Dailyhunt، این حادثه در 31 ژانویه رخ داده است. متجاوز وارد خانه یک زن در حال خواب شد . او صدای پای متجاوز شنیده ، از خواب بیدار شده  و با صدای بلند فریاد زد. جنایتکار گردن او را گرفت ، دهانش را بست و سعی کرد به این زن تجاوز کند.

در این هنگام صاحب خانه تصمیم گرفت  با تظاهر به ابتلا به ویروس كرونا،  متجاوز را بترساند . با سرفه کردن  گفت:" من تازه از ووهان برگشتم و علائم ابتلا به ویروس در من ظاهر شده است. به این دلیل در خانه می نشینم تا دیگران را آلوده نکنم. " با شنیدن سخنان او ، مهاجم فرار کرد. بعدا معلوم شد که او یک گوشی هوشمند و 3.08 هزار یوان (حدود 400 دلار ) پول نقد ر ا به سرقت برده است.

این زن چینی به پلیس مراجعه کرد و مأموران متجاوز را در لیست افراد  تحت تعقیب قرار دادند. به زودی ، خود مهاجم به پلیس مراجعه کرد و به این جنایت اعتراف کرد. وی معلوم شد که یک ساکن 25 ساله شهر چونگ کینگ است که پس از مشاجره با خانواده ، از خانه خود فرار کرده است.

پیش از این گزارش شده بود که در زایشگاهی  در شهر هاربین چین واقع در استان هیلونگ جیانگ ، یک زن مبتلا به ویروس کرونا دختر سالمی به دنیا آورد. پزشکان میزان سلامت نوزاد را طبق مقیاس Apgar، ده در ده ارزیابی کردند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала