هنر مهربان بودن با رگال مهربانی +عکس

CC0 / / مد کفش و لباس
مد کفش و لباس - اسپوتنیک ایران
Telegram
اقدام پسندیده یک فروشگاه لباس‌فروشی در تبریز و در اختیار قرار دادن لباس برای افرادی که توانایی خرید ندارند.

به گزارش اسپوتنیک، تصاویری از یک فروشگاه در شهر تبریز در فضای مجازی به اشتراک گذاشته می‌شود که رگالی را با نام رگال مهربانی به کسانی که به هیچ عنوان توانایی خرید ندارند به رایگان اختصاص داده است و با یادداشتی نوشته شده، امید است که با حمایت شهروندان هیچ ایرانی بدون لباس نماند. این تصویر که نمونه‌ی دیگری از مهربانی‌های ایرانیان است با بازتاب‌های زیادی همراه شده است‌.

View this post on Instagram

A post shared by آذربایجان و تورک خبرلری (@azturkxabarlari) on

کاربران بسیاری ضمن ابراز خوشحالی از وجود چنین مهربانی‌هایی در شهرهای کوچک و بزرگ ایران به شکل‌های مختلف، امیدوارند همه ایرانیان در چنین شرایط اقتصادی نامساعد مراعات حال یکدیگر را داشته باشند تا در آستانه سال نو و نوروز باستانی خانواده‌های بی‌بضاعت بتوانند برای فرزندانشان تدارکاتی ببینند و شاد باشند.

View this post on Instagram

A post shared by لاهیجان را باید دید | lahijan (@mustseelahijan) on

برخی کاربران عنوان می‌کنند کسانی که توانایی خرید نداشته باشند به فروشگاه نمی‌روند که بخواهند خرید کنند و بهتر است این افراد توسط اشخاص قابل اعتماد شناسایی شوند و برای آنان لباس و لوازم مورد نیازشان تهیه شود. این کاربران به خیریه‌هایی و کمپین‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند، اشاره می‌کنند و معتقدند ایرانیان نسبت به نیازمندان بی‌تفاوت نیستند و همیشه نمونه‌های این مهربانی‌ها در صفحات اجتماعی نشر داده می‌شود.

View this post on Instagram

A post shared by شمال را باید دید (@travel_shomal) on

جمعی از کاربران عقیده دارند مسئولین باید به فکر نیازمندان باشند و امکانات رفاهی مناسبی را برای همه‌ی شهروندان تدارک ببینند و بر گرانی‌ها و کنترل قیمت‌ها نظارت داشته باشند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала