11 کیلو تریاک در مترو تهران کشف شد

Telegram
رئیس پلیس مترو تهران از دستگیری یک جوان قالی شو که با چمدان چرخ دار قصد تحویل 11 کیلو و 500 گرم تریاک در مترو تهران را داشت، خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، سرهنگ سعید عطاءاللهی اعلام کرد: ساعت 5 عصر شنبه هفتم دی ماه ماموران پلیس مترو در ایستگاه راه آهن تهران به جوانی حدودا 35 ساله که با یک چمدان چرخ دار در حال تردد بود، مشکوک شدند.

عطاء اللهی بیان داشت: این جوان به طور نامحسوس تحت نظر قرار گرفت و سردرگم و چشم انتظار فردی به نظر میامد، در راهروهای مترو قدم می‌ زد تا اینکه پس از 40 دقیقه مراقبت، ماموران برای بررسی بیشتر به سراغ جوان مرموز رفتند و او را به اداره پلیس مترو منتقل کردند.

سرهنگ ادامه داد: ماموران در بررسی چمدان چرخ دار وی 11 کیلو و 500 گرم تریاک جاساز شده پیدا کردند.

وی افزود: پسر جوان پس از دستگیری، گفت: در یکی از استان‌های مرکز کشور ساکن و در یک قالیشویی کار می‌ کنم و چندی قبل مردی به سراغم آمد و پس از چند بار ملاقات و آشنا شدن بیشتر، پیشنهاد داد تا برای بهتر شدن وضعیت مالی ام با او همکاری کنم و هر چند وقت یک بار بسته‌ ای را به تهران منتقل و به دست صاحبش برسانم. پس از پذیرفتن پیشنهادش یک چمدان در اختیارم قرار داد و خواست سوار بر قطار به تهران بیایم و در ایستگاه مترو منتظر بمانم تا اینکه مردی برای تحویل به مترو بیاید و در قبالش 2 میلیون تومان پول دریافت کنم.

وی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌ های پلیسی، متهم مدعی بود که از جاساز شدن مواد مخدر اطلاع نداشته و اصلا داخل آن را بازرسی نکرده است، گفت: متهم برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی همدستانش در اختیار پلیس پیشگیری قرار گرفته است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала