رئیس فدراسیون فوتبال ایران رسما استعفا کرد

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / رئیس فدراسیون فوتبال ایران رسما استعفا کرد
رئیس فدراسیون فوتبال ایران رسما استعفا کرد - اسپوتنیک ایران
Telegram
سخنگوی فدراسیون فوتبال ایران از استعفای مهدی تاج، رئیس این فدراسیون خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سخنگوی فدراسیون فوتبال ایران درباره خبر استعفای رئیس این فدراسیون گفت: مهدی تاج به علت کسالت از سمت خود در ریاست فدراسیون فوتبال استعفا کرده است.

سخنگوی فدراسیون فوتبال ایران افزود: متاسفانه پس از حمله قلبی صورت گرفته قبلی در ترکیه و معالجات صورت گرفته در این کشور، در روز چهارشنبه گذشته دومین حمله قلبی برای ریاست فدراسیون ایران صورت گرفت که با توجه به مشکلات به وجود آمده و توصیه پزشکان مبنی بر دوری از استرس و فعالیت سنگین، ایشان تصمیم گرفتتد ضمن انصراف از ادامه حضور، مطابق اساسنامه فعالیت های آتی توسط نایب رییس محترم انجام شود.

مهدی تاج در حالی استعفا کرده که یکی از نواب رییس فدراسیون فوتبال ایران به عنوان سرپرست فدراسیون منصوب خواهد شد تا زمینه برگزاری مجمع انتخابات در اردیبهشت 99 را فراهم کند. بهاروند نایب رییس دوم، صوفی‌زاده نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال ایران هستند. علی کفاشیان نیز به عنوان نایب رییس اول فعالیت می‌کرد که به دلیل بازنشستگی از این سمت کنار رفته است. فدراسیون فوتبال ایران در حال حاضر با مشکلات فراوانی از جمله نداشتن سرمربی برای تیم ملی و مشکلاات مالی دست و پنچه نرم می‌کند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала