جلوگیری از تحصیل 134 دانشجوی متخلف در ایران

© Fotolia / Zhu Difengجلوگیری از تحصیل 134 دانشجوی متخلف در ایران
جلوگیری از تحصیل 134 دانشجوی متخلف در ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد که 134 دانشجوی متخلف از ادامه تحصیل منع شدند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، دکتر کیانوش جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران ضمن اعلام این خبر، گفت: با پیگیری‌های مستمر وزارت بهداشت کسانی که با استفاه از رانت و به انحاء مختلف به صورت غیرقانونی و با نداشتن حد نصاب لازم روی صندلی‌های رشته‌های گروه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی نشسته بودند، عملا از ادامه تحصیل در این رشته‌ها منع شدند.

Dentist - اسپوتنیک ایران
حضور دانشجوی قلابی در دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی +عکس، ویدئو

جهانپور افزود: با استناد به مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، بیش از 134 دانشجو که تحت عناوین مختلف از جمله فرزند هیات علمی و ... بدون داشتن حد نصاب و شرایط قانونی به رشته‌های  پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی تغییر رشته داده بودند از ادامه تحصیل منع شدند.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران تاکید کرد: رفتارهایی از این دست بدون شک موجب احساس بی‌عدالتی، تبعیض، یاس و ناامیدی در میان خیل جوانان و دانشجویان این کشور می‌شود و قطعا مقابله با این رفتارها می‌تواند منجر به تقویت حس قانون‌گرایی، رفع تبعیض و ارتقای اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی نظام آموزش عالی و آموزش پزشکی کشور خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت تاکید دارد که با کلیه افرادی که در این مسیر تخلف کرده‌اند، از مسیر و مجاری قانونی مربوطه و مطابق مقررات باید برخورد قانونی صورت گیرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала