ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

آخرین خبر از کیک‌ های مشکوک

© Fotolia / FomaAآخرین خبر از کیک‌ های مشکوک
آخرین خبر از کیک‌ های مشکوک - اسپوتنیک ایران
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا پس از بررسی و آزمایشات تخصصی اعلام کرد که مشخص شده که قرص‌ های موجود در کیک های خوراکی چه نوع قرصی بوده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، سردار محمد مسعود زاهدیان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در خصوص وجود قرص‌ های مشکوک در کیک‌ های خوراکی اظهار داشت: پس از بررسی و آزمایشات پلیس مبارزه با مواد مخدر مشخص شد که نوع قرص‌ ها ماده مخدر نبوده و قرص هیوسین بوده است.

مقام ایرانی موضوع کیک های آلوده را به بیوتروریسم مرتبط دانست - اسپوتنیک ایران
مقام ایرانی موضوع کیک های آلوده را به بیوتروریسم مرتبط دانست

وی با بیان اینکه قرصهای موجود در کیک‌های خوراکی در 4 استان کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و آذربایجان غربی مشاهده شده است، ادامه داد: انبار مربوط به این فعالیت در سیستان و بلوچستان مورد بازرسی قرار گرفت و هیچ گونه مورد مشکوکی مشاهده نشد البته در کرمان و هرمزگان مواردی دیده شده که در حال بررسی است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در ادامه عنوان کرد: اینکه این کار با چه هدفی انجام شده در حال بررسی است و قطعا نتایج آن اعلام خواهد شد و پلیس تمام تلاش خود را در این راستا به کار گرفته است.

سردار زاهدیان گفت: شرکت‌ هایی که این کیک‌ ها را تولید می‌ کنند دارای پروانه فعالیت از وزارت بهداشت هستند و قطعاً جاسازی این قرص‌ها خارج از شبکه‌ های تولید و توزیع انجام شده است.

وی به خانواده ها توصیه کرد که حتما تغذیه فرزندان خود را از منابع مورد تأیید تهیه کنند و با توجه به اینکه اطلاعات دقیقی از میزان توزیع این کیک ها نداریم، خانواده‌ ها اگر با موارد مشکوک مواجه شدند، حتما به پلیس اطلاع دهند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала