ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

رفع فیلتر تلگرام

© Sputnikرفع فیلتر تلگرام
رفع فیلتر تلگرام - اسپوتنیک ایران
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، در افتتاحیه کنفرانس تهران هوشمند اعلام کرد که وزارت ارتباطات برای روز پنجشنبه یک سورپرایز بزرگ برای مردم خواهند داشت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، دیروز در افتتاحیه کنفرانس تهران هوشمند اعلام کرد که وزارت ارتباطات برای روز پنجشنبه یک سورپرایز بزرگ برای مردم خواهند داشت. شایعه رفع فیلتر تلگرام از همین جا شکل گرفت اما این خبر از سوی شورای عالی فضای مجازی تکذیب شد.

آذری جهرمی به مجلس ایران فراخوانده شد - اسپوتنیک ایران
آذری جهرمی به مجلس ایران فراخوانده شد

بلافاصله پس از اعلام این خبر، کاربران شبکه‌ های اجتماعی شروع کردند به حدس زدن درباره این که سورپرایز آخر هفته وزارت ارتباطات چیست؟
برخی به آغاز اینترنت ملی و خداحافظی با شبکه جهانی اینترنت اشاره کردند. حاشیه‌های جدی و طنز پیرامون این سورپرایز بسیار زیاد بود و هر فردی حدس و گمان خود را با دیگران به اشتراک می‌ گذاشت.
تا جایی که این شایعه به گوش رسید که: با توجه به دستگیری و بازداشت قاضی صادرکننده حکم فیلتر تلگرام و همچنین آثار مخرب فیلترشکن‌ ها و کاربردی نبودن سایر شبکه‌ های اجتماعی و خالی شدن تلگرام از اخبار دروغین و نامعتبر با دستگیری روح الله زم، دلیلی برای ادامه فیلترینگ تلگرام باقی نمی‌ ماند و خروجی جلسات کارشناسی هفته گذشته شورای عالی فضای مجازی رفع فیلتر تلگرام بوده است.

روابط عمومی شورای عالی فضای مجازی این خبر را تکذیب کرد و اعلام کرد: با توجه به انتشار خبری در رسانه‌ ها و شبکه‌ های اجتماعی مبنی بر رفع فیلتر تلگرام با عنوان (خروجی جلسات کارشناسی هفته گذشته شورای عالی فضای مجازی رفع فیلتر تلگرام بوده است) به اطلاع می‌رساند، جلسه کارشناسی شورای عالی فضای مجازی کشور درخصوص رفع فیلتر تلگرام برگزار نشده بنابراین تصمیم‌ گیری در این خصوص در شورای عالی فضای مجازی کشور صحت نداشته و صراحتا تکذیب می‌شود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала