ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

خرید تاکسی توسط ثروتمندان پس از گرانی بنزین +عکس

© Sputnik / Siyavash Sobhgani توضیحات شهردار تهران درباره انتشار بوی نامطبوع و آلودگی هوا در پایتخت
توضیحات شهردار تهران درباره انتشار بوی نامطبوع  و آلودگی هوا در پایتخت  - اسپوتنیک ایران
تمایل خرید تاکسی توسط برخی ثروتمندان جهت استفاده از سهمیه بنزین و مزیت‌های آن موضوعی با واکنش‌های بسیار کاربران در صفحات اجتماعی می‌باشد.

به گزارش اسپوتنیک، با گران شدن بنزین در ایران خبرهایی مبنی بر روی آوردن برخی ثروتمندان و افراد خاص به خرید تاکسی و استفاده از سهمیه بنزین تاکسی‌ها و مزیت‌های آن منتشر می‌شود که با واکنش کاربران در فضای مجازی همراه شده است.

View this post on Instagram

A post shared by روزنامه خبرجنوب (@khabarnewspaper) on

بسیاری از کاربران این خبر را تایید و بسیاری آن را شایعه می‌دانند. جمعی از کاربران معتقدند افرادی که ماشین‌های میلیاردی سوار می‌شوند و قدرت خرید بالایی دارند چه احتیاجی به خرید تاکسی و استفاده از سهمیه بنزین آن دارند. این کاربران معتقدند این افراد نه تنها به راحتی می‌توانند بنزین را با هر قیمتی تهیه کنند بلکه حاضر نمی‌شوند سرمایه خود را صرف چنین کارهای کوچکی کنند.
گروهی دیگر از کاربران نیز عنوان می‌کنند از این قبیل اتفاقات بسیار در ایران رخ می‌دهد و چیز عجیبی نیست؛ چرا که بسیاری از افراد جامعه مرفه از آمبولانس و تاکسی خصوصی خود جهت دور زدن طرح ترافیک و استفاده از خط ویژه، سود می‌برند. کاربرانی نیز بر این باورند انتشار چنین خبرهایی با اهدافی چون فروش خودروها تولیدی و یا کم کردن سهمیه بنزین افرادی که دو خودرو یا بیشتر دارند منتشر می‌شود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала