ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

فرمانده ایرانی: واکنش ما به تهاجم دشمن، کوبنده ترین عکس العمل در کوتاه ترین زمان خواهد بود

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / cropped photoفرمانده ایرانی: واکنش ما به تهاجم دشمن، کوبنده ترین عکس العمل در کوتاه ترین زمان خواهد بود
فرمانده ایرانی: واکنش ما به تهاجم دشمن، کوبنده ترین عکس العمل در کوتاه ترین زمان خواهد بود - اسپوتنیک ایران
فرمانده ایرانی در مراسم رژه، هدف از برگزاری رژه دریایی را آمادگی نیروها، نمایش قدرت بازدارندگی ایران و پیام صلح و دوستی به کشورهای همسایه اعلام کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: امروز شاهد رژه دریایی یگان‌های سطحی، زیر سطحی و پروازی نیروهای مسلح در آب‌های خلیج فارس خواهیم بود. این رژه تا ساعتی دیگر با ترکیب یگان‌های سطحی، زیر سطحی و پروازی نیروی دریایی ارتش و نیروی دریایی سپاه در آب‌های خلیج فارس برگزار می‌شود. در این رژه بخشی از تسلیحات و تجهیزات ساخت صنایع دریایی و وزارت دفاع هم به نمایش گذاشته می‌شود.

امیر دریا دار حسین خانزادی با بیان اینکه شناورهای تندروی سپاه و شناورهای ویژه با قدرت ماندگاری بلند مدت در دریا و شناورهای صیادی مردمی در ترکیب رژه حضور دارند، عنوان کرد: هدف از برگزاری رژه دریایی آمادگی نیروها، نمایش قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران و پیام صلح و دوستی به کشورهای همسایه است.

وی بیان کرد: قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران امروز در بالاترین سطح ممکن است و نیروهای سه گانه ارتش و سپاه آماده دفاع از مرزهای دریایی کشور هستند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: در صورت اشتباه محاسباتی دشمنان و هر گونه تهاجمی نیروی دریایی ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح در کمترین زمان کوبنده‌ترین عکس العمل ممکن را نشان خواهند داد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала