ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

طرح استعفا یا عزل برای مسئولانی که خانواده آنها خارج از ایران هستند

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / طرح استعفا یا عزل برای مسئولانی که خانواده آنها خارج از ایران هستند
طرح استعفا یا عزل برای مسئولانی که خانواده آنها خارج از ایران هستند - اسپوتنیک ایران
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران، آخرین وضعیت بررسی طرح دو فوریتی الزام بازگشت خانواده مدیران و مسئولان از خارج کشور را تشریح نمود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، حسین نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران در خصوص آخرین وضعیت بررسی طرح دو فوریتی الزام بازگشت خانواده مدیران و مسئولان از خارج از کشور گفت: تاکنون جمعی از نمایندگان این طرح را امضاء کرده اند و همچنان امضاهای این طرح در حال افزایش است.

پمپئو: حضور فرزندان مقامات ایرانی در آمریکا را پیگیری می‌کنیم + ویدئو - اسپوتنیک ایران
پمپئو: حضور فرزندان مقامات ایرانی در آمریکا را پیگیری می‌کنیم + ویدئو

نقوی حسینی درباره برخی مخالفت‌ها با این طرح اظهار داشت: این نمایندگان به ما انتقاد می کنند که طرح بازگرداندن خانواده مسئولان از خارج از کشور، حقوق شهروندی و آزادی اجتماعی آنان را سلب می کند در حالی که ما به هیچ وجه به دنبال این کار نیستیم و صرفاً می خواهیم مسئولان نظام خود را مدیریت کنیم.

نماینده مردم ورامین در مجلس ایران افزود: حرف ما این نیست که خانواده و فرزندان مسئولان به خارج از کشور نروند بلکه می‌گوییم که در صورت زندگی و تحصیل خانواده‌هایشان در خارج از کشور، آنها دیگر نمی‌توانند مسئولیتی در نظام جمهوری اسلامی داشته باشند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران در انتها تصریح کرد: قطعا در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس احکام قوی به این طرح اضافه می‌شود تا در صورتی که این مسئولان از سمت خود استعفا ندهند، دستگاه‌ها موظف به عزل آنها شوند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала