مردی در ایران بعد از 7 بار ازدواج در آتش سوخت

CC0 / Pixabay / مردی در ایران بعد از 7 بار ازدواج در آتش سوخت
مردی در ایران بعد از 7 بار ازدواج در آتش سوخت - اسپوتنیک ایران
Telegram
جسد مرد میانسال 60 ساله ای که 7 بار ازدواج کرده بود در خانه ای سوخته پیدا شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرنگار جنایی ایران، در مهر سال گذشته بر اثر وقوع آتش‌سوزی در خانه‌ای واقع در مجیدیه تهران. پس از تماس با آتش نشانی، مأموران بلافاصله وارد عمل شده و پس از اطفای حریق در طبقه دوم ساختمان 7 طبقه با جسد مرد میانسالی مواجه شدند. با پیدا شدن جسد مرد 60 ساله موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد. برادر مرد میانسال در تحقیقات گفت: برادرم هوشنگ 7 بار ازدواج کرده و همه همسرانش را نیز طلاق داده است. از تمام این ازدواج‌ها فقط یک دختر داردکه در آلمان زندگی می کند چند ماه قبل هفتمین همسر برادرم با من تماس گرفت و گفت که از برادرم جدا شده اما هوشنگ دوبار سکته کرده و نیاز به کمک دارد. من هم به ناچار همراه زن و بچه‌ام به تهران آمدیم. تمام مدت تابستان خانواده‌ام اینجا بودند اما به خاطر باز شدن مدارس آنها مجبور شدند که به شهرمان برگردند.

برادر وی در ادامه افزود: صبح روز حادثه هوشنگ مرا بیدار کرد تا به میهمانسرا بروم اما ساعتی بعد همسایه‌ها خبر دادند که خانه هوشنگ آتش گرفته است. وقتی به آنجا رفتم برادرم مرده بود.

به دنبال اظهارات برادر هوشنگ و از آنجایی که خانواده مرد میانسال در رابطه با این حادثه شکایتی نداشتند، جسد وی دفن شد. این درحالی بود که مأموران آتش‌نشانی در تحقیقات اولیه مواد اشتعالزایی روی پتوی مرد میانسال پیدا کردند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала