تصادف مرگبار کامیون با دیوار باغ سفارت روسیه در تهران

© Sputnik / Shiva Abshenasتصادف مرگبار کامیون با دیوار باغ سفارت روسیه در تهران
تصادف مرگبار کامیون با دیوار باغ سفارت روسیه در تهران - اسپوتنیک ایران
Telegram
بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سنگین با دیوار باغ سفارت روسیه در تهران یک نفر کشته و 5 نفر مجروح شدند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سرهنگ رضایی، معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره این حادثه گفت: حوالی ساعت ساعت 4:50 صبح امروز یک یک دستگاه کامیون میکسر بتن در صف تخلیه بتن در خیابان شهید فیاضی بود که در تقاطع خیابان‌های فیاضی و شریفی‌منش دچار حادثه می‌شود. میکسر در صف تخلیه بار بتون بود و راننده قصد داشت آن را با حرکت دنده عقب وارد کارگاه کند که به دلیل جا نرفتن دنده عقب، ناگهان کامیون شروع به حرکت به سمت جلو کرده که با توجه به شیب خیابان احتمالا اضافه تناژ که جزئیات آن در دست بررسی است، راننده کنترل وسیله را از دست می‌دهد. راننده قادر به کنترل وسیله نشده و در همین راستا کامیون  از نبش خیابان شبدیز تا خیابان نیلوفر شروع به حرکت کرده از آن نقطه به بعد کامیون به یک دستگاه پراید با چهار سرنشین برخورد می‌کند که منجر به واژگونی پراید می‌شود که خوشبختانه سرنشینان آن دچار مصدومیت جدی نشده‌اند.

رضایی با بیان اینکه از این نقطه به بعد با توجه به شیب مسیر، سرعت کامیون بیشترشده و در مسیر خلاف جهت وارد خیابان می‌شود،  گفت:  کامیون پس از طی حدودا نیم کیلومتر با دیوار باغ سفارت روسیه برخورد می‌کند و شدت آن به حدی بود که دیگ میکسر که حاوی بتون بود از بدنه جدا شده و داخل باغ می‌افتاد. همچنین  قسمت جلویی کامیون نیز کاملا متلاشی شده و پس از تخریب دیوار باغ سفارت روسیه متوقف می‌شود.
معاون ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به فوت راننده دراثر شدت ضربه، گفت: در حال حاضر تحقیقات تکمیلی از سوی پلیس در حال انجام است و دیوار باغ سفارت نیز توسط شهرداری با دیوار فلزی پوشش داده شده است.

سفیر روسیه در تهران به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: "ما اطلاعات را تایید می کنیم و از کارکنان سفارت هیچ کسی دچار آسیب نشده است. این حادثه ساعت 4.40 ساعتی در زمان محلی رخ داد."

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала