توضیحات تکمیلی سلبریتی معروف در مورد ازدواج مجدد خود + عکس

CC0 / Pixabay / توضیحات تکمیلی سلبریتی معروف در مورد ازدواج مجدد خود + عکس
توضیحات تکمیلی سلبریتی معروف در مورد ازدواج مجدد خود + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
!توضیحات تکمیلی مهدی هاشمی، بازیگری که زندگی شخصی او سوژه داغ شبکه های اجتماعی شده است

به گزارش اسپوتنیک، پس از افشای ازدواج مجدد بازیگر معروف ایرانی، مهدی هاشمی توسط مهنوش صابری همسر دوم این بازیگر، بسیاری از کاربران نسبت به اقدام این بازیگر انتقادات تندی در شبکه های اجتماعی نوشتند.
مهدی هاشمی نیز که معتقد بودازدواج مجدد او اتفاق بزرگی نیست، به دفاع از خود پرداخت.
او عنوان کرد که سالهاست که از همسر اول خود گلاب آدینه با توافق و بعلت عدم تفاهم فکری جدا زندگی می کند و رابطه عاطفی بین آنها وجود ندارد اما به دلایل شخصی و همچنین محدودیت‌هایی که شغلشان برایشان ایجاد می‌کند ترجیح دادند به این جدایی رسمیت نبخشند.

View this post on Instagram

#مهدی_هاشمی: من یک همسر دارم و او مهنوش صادقی است. این روزها متهم به دو همسری شدم و گویا بواسطه اعلام ازدواجم، خانم #گلاب_آدینه و دخترم #نورا_هاشمی را شوکه کردم، در حالی که اینگونه نیست/من و خانم آدینه سال‌هاست که با توافق جدا از هم زندگی می‌کنیم، زیرا بدلیل عدم تفاهم فکری که با هم داشتیم نمی‌شد زیر یک سقف ماند، و همچنین هیچ رابطه عاطفی هم بین ما نبود که بشود اسمش را ارتباط زناشویی گذاشت/از آنجایی که خانم آدینه به ویترین و ظواهر علاقه دارند با منتشر کردن عکس‌هایی دو نفره که مربوط به گذشته بود و همچنین درست کردن صفحه‌ای به نام من در فضای مجازی و منتشر کردن اخباری از طرف من خواستند از زندگی ما اسطوره‌ای بسازند و زندگی عاشقانه‌ای را نمایش دهند.من در این سال‌ها تنها بخاطر فرزندم و حفظ حرمت‌ها و احترام ایشان سکوت کردم و زندگی شخصی خودم را ادامه دادم، اما حالا دخترم سی و هشت ساله است، شخصی است مستقل که خود دارای همسر و فرزند است و من پس از آن جدایی محرمانه بدون آنکه زندگی آن دیگری را خراب کنم بعد از مدتی با خانم #مهنوش_صادقی (نویسنده و بازیگر) که همفکر، هم سلیقه و همکار بودیم ازدواج کردم.

A post shared by Film_clip_ax (@film_clip_ax) on Jul 1, 2019 at 11:05am PDT

او همچنین در پاسخ به کاربرانی که این بازیگر را به دو همسری متهم کردند عنوان کرد که یک همسر دارد و او مهنوش صابری است.

او در ادامه این یادداشت اینگونه نوشت که از آنجایی که خانم آدینه به ویترین و ظواهر علاقه دارند با منتشر کردن عکس‌هایی دو نفره که مربوط به گذشته بود و همچنین درست کردن صفحه‌ای به نام من در فضای مجازی و منتشر کردن اخباری از طرف من خواستند از زندگی ما اسطوره‌ای بسازند و زندگی عاشقانه‌ای را نمایش دهند.

من در این سال‌ها تنها بخاطر فرزندم و حفظ حرمت‌ها و احترام ایشان سکوت کردم و زندگی شخصی خودم را ادامه دادم، اما حالا دخترم سی و هشت ساله است، شخصی است مستقل که خود دارای همسر و فرزند است و من پس از آن جدایی محرمانه بدون آنکه زندگی آن دیگری را خراب کنم بعد از مدتی با خانم مهنوش صادقی (نویسنده و بازیگر) که همفکر، هم سلیقه و همکار بودیم ازدواج کردم تا به آن جدایی رسمیت ببخشم.
در تمامی این سال‌ها با سمپاشی و بایکوت کردن مهنوش مانع ادامه کار حرفه‌ای او شدند و او را خانه‌نشین کردند که او به احترام حرفه و گذشته من سکوت کرد، ولی حالا بعد از سکوتی طولانی بدلیل اینکه این فشار‌ها و سمپاشی‌ها همچنان ادامه داشت و شدت گرفت در لحظه‌ای عصیان کرد و این ازدواج را علنی کرد که البته من به او حق می‌دهم، و این جنجال به پا شد.

این ازدواج با صداقت و اصالت بود و هست با حفظ حرمت طرف دیگر حقایق پنهان دیگری هم هست که من با حفظ احترام به همه به همین مقدار که با اشاره گفتم بسنده می‌کنم.

مهدی هاشمی در پایان عنوان کرده است که در هیچ یک از فضا‌های مجازی صفحه‌ای ندارد.

بسیاری از کاربران یادداشت مهدی هاشمی را متناقض با ادعاهای اولیه او می دانند و تعبیر عذر بدتر از گناه را برای آن داردند.
عده ای دیگر از کاربران نیز از زرد شدن جامعه و روی آوردن به خبرها و اتفاقات بی اهمیت بسیار ناراحت هستند و زندگی شخصی سلبریتی ها را متعلق به خود آنان می دانند.
عده ای دیگر از کابران با نگاه طنزگونه عنوان کردند که همینکه مهدی هاشمی گلاب آدینه را نکشته است ما از او ممنون هستیم.
عده ای از کاربران نیز مهنوش صابری را پرستوی دیگر عنوان کردند که به اشتباه به سراغ بازیگری همنام با شخصیتی سیاسی رفته است.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала