در پیش بودن تحولات بزرگ در فضای مجازی ایران

© Photo / IRNAمحمدجعفر منتظری ، دادستان کل ایران
محمدجعفر منتظری ، دادستان کل ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
محمدجعفر منتظری ، دادستان کل ایران از در پیش بودن تحولات قابل توجهی در فضای مجازی ایران خبر داد.

تروریسم اقتصادی آمریکا در حال تسری به فضای مجازی است - اسپوتنیک ایران
تروریسم اقتصادی آمریکا در حال تسری به فضای مجازی است
به گزارش اسپوتنیک به نقل از رسانه های ایران ، محمدجعفر منتظری گفت: سال‌هاست دنبال این هستیم که مشکلات فضای مجازی را از بین ببریم، در کنار استفاده از فضای مجازی که فناوری ارزشمندی است اما متأسفانه به دلیل رهاکردن این فضا و نبود مدیریت کافی بر آن، شاهد آثار سو و تبعات منفی هستیم. اقدامات خوبی را در راستای رفع مشکلات این فضا در ماه‌های گذشته داشتیم و از آغاز تیرماه نیز شاهد تحولاتی قابل توجه در فضای مجازی خواهیم بود.
دادستان کل ایران افزود: در این مورد اقداماتی از ناحیه رئیس قوه قضائیه صورت گرفته است و بنده هم به عنوان فردی که هم مسئولیت مستقیم در این فضا داشته و هم رئیس کارگروه تأیید مصادیق مجرمانه هستم، اقداماتی را انجام داده‌ایم و امیدواریم در تیرماه شاهد تحولات خوبی در فضای مجازی باشیم به شرطی که دولتمردان و دست اندرکاران حوزه فضای مجازی وظایف ابلاغی را عمل کنند و نگذارند دستگاه قضائی ورود پیدا کند به عرصه‌هایی که خودش زیاد، مایل نیست.
وی اضافه کرد: ما بایستی زیرساخت‌ها را آماده کنیم و در راستای تحقق انتظارات مقام معظم رهبری از شورای عالی فضای مجازی و دستگاه قضا، این فضا را هرچه سریع‌تر پاکسازی کنیم و از دستبردهایی که دشمن از این طریق به کشورمان وارد می‌کند و ضربه‌هایی را که به حیثیت، شرف، آبرو و خانواده‌های ما وارد می‌کند، کاهش دهیم.
پیشتر سردار محمدرضا نقدی، یکی از مقامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در شرایط کنونی ملی کردن فضای مجازی را مهمتر از ملی کردن صنعت نفت دانست.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала