ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

بودیمیر: فینال جام حذفی ایران یک سیرک واقعی بود

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / بودیمیر: فینال جام حذفی ایران یک سیرک واقعی بود
بودیمیر: فینال جام حذفی ایران یک سیرک واقعی بود - اسپوتنیک ایران
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس، فینال جام حذفی ایران بین پرسپولیس و داماش گیلان را یک سیرک واقعی خواند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، ماریو بودیمیر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گفتگو با سایت Sportske کرواسی در خصوص کسب پنجمین جام قهرمانی در یک سال اخیر همراه تیم‌های دینامو زاگرب و پرسپولیس گفت: اکنون همه چیز عالی به نظر می‌رسد. چند روز پیش در فینال جام حذفی ایران بازی کردم که برای من یک تجربه بی‌سابقه بود. توانستیم نخستین دوگانه فوتبال ایران را با پرسپولیس به دست آوریم. در این کشور لیگ بسیار حرفه‌ای وجود دارد. البته باید بگویم این جام پس از یک سیرک واقعی حاصل شد.

تمامي حواشي و بيانيه هاي مربوط به بازي فينال جام حذفي - اسپوتنیک ایران
حواشى و بيانيه هاى مربوط به بازى فينال جام حذفى

وی در ادامه افزود: در این بازی ورزشگاه توسط هواداران‌مان پر شده بود و به همین خاطر هواداران تیم رقیب جایی برای نشستن نداشتند. پس از آن مسئولان برگزاری بازی تصمیم گرفتند شرایط را بهبود ببخشند و از هواداران خواهش کردند تا جا را برای هواداران تیم رقیب باز کنند. ورود آنها به ورزشگاه دو ساعت و نیم زمان برد و به همین خاطر بازی با تأخیر آغاز شد. در این زمان سه بار وارد زمین شدیم و در گرمای 39 درجه گرم کردیم. با توجه به این مسائل باید در نظر می‌گرفتیم که برنده شدن در این بازی یک معامله بزرگ بود.

بودیمیر درباره آینده خود در تیم پرسپولیس نیز اظهار داشت: فکر می‌کنم در شرایط کنونی باید به دنبال ادعاهای خود از طریق فیفا باشم. باشگاه پرسپولیس هنوز مبالغ مربوط به قراردادم را به من پرداخت نکرده است. برای همین باید چنین واکنشی داشته باشم. البته هنوز قرارداد دارم و اگر بدهی‌ها پرداخت شوند به تهران باز می‌گردم و به بازی در پرسپولیس ادامه می‌دهم. اگر هم این‌گونه نباشد واقعاً باید به فیفا مراجعه کنم و داستان حضورم در پرسپولیس پایان می‌یابد. در چنین شرایطی به تهران باز نمی‌گردم.

مهاجم کروات تیم فوتبال پرسپولیس در خاتمه تصریح کرد: سخت است باور کنیم بزرگ‌ترین تیم قاره آسیا دستمزدهای بازیکنان خود را پرداخت نمی‌کند. به خاطر چیزهای مشابه همانند وعده‌های دروغین یک بار از فوتبال خداحافظی کرده بودم و فکر می‌کنم این کار را باید دوباره تکرار کنم. می‌دانید برانکو ایوانکوویچ که در ایران یک اسطوره است نمی‌تواند کمکی کند. باید این را در نظر بگیریم که پرسپولیس شاید به او بیشتر از بازیکنان بدهکار است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала