اقدام عجیب دختر لهستانی برای گرفتن لایک در اینستاگرام + ویدئو

CC0 / / اقدام عجیب دختر لهستانی برای گرفتن لایک در اینستاگرام + ویدئو
اقدام عجیب دختر لهستانی برای گرفتن لایک در اینستاگرام + ویدئو - اسپوتنیک ایران
دختر جوان لهستانی برای اینکه بتواند لایک های بیشتری در اینستاگرام بدست بیاورد دست به اقدام عجیبی زد.

به گزارش اسپوتنیک، این روز‌ها برخی افراد برای بدست آوردن شهرت کاذب دست به هراقدام غیرقانونی می‌زنند. این گونه افراد تلاش می‌کنند با زیرپاگذاشتن قانون یا انجام کا‌رهای خارج از عرف توجه مردم را به خود جلب کنند و به هر طریقی یک شهرت کاذب برای خود دست و پا کنند.

مانند دختر جوان لهستانی که برای جلب توجه کاربران در اینستاگرام اقدام به شکستن یک مجسمه 200 ساله در ورشو، پایتخت این کشور کرد. این دختر که نامش "اسلونسکا" اعلام شده است، برای جلب توجه 6000 فالور خود در اینستاگرام و بدست آوردن لایک آن‌ها دست به این قانون شکنی زد.

ویدئویی که توسط یکی از دوستان این دختر و با تلفن همراه تهیه شده است او در حالی که یک چکش در دست دارد و اقدام به شکستن بینی این مجسمه می‌کند، نشان می‌دهد. این ویدئو نشان می‌دهد که این دختر و دوستش پس از تخریب بینی مجسمه با صدای بلند شروع به خندیدن می‌کنند.

اما شادی این دختر پس از تخریب مجسمه دوامی نداشت و او پس از انتشار این فیلم مورد خشم کاربران قرار گرفت. بسیاری از کاربران اقدام این دختر 18 ساله در تخریب اموال عمومی را مورد انتقاد شدید قرار دادند، به نحوی که حتی برخورد کاربران خواهان دستگیری و برخورد شدید با این دختر شدند. خانم اسلونسکا که موجب خشم کاربران شده بود با انتشار مطلبی از کرده خود ابراز پشیمانی و از مردم عذرخواهی کرد. او در این مطلب نوشت: "چیزی که دیروز اتفاق افتاد نباید تکرار شود. من از کاری که انجام دادم پشیمانم. این عمل من احمقانه بود. من می‌خواهم از همه افرادی که موجب خشم آن‌ها شدم عذرخواهی کنم."

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала