ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

هشدار سناتورها به ممنوعیت جنگ آمریکا با ایران

CC BY 2.0 / Senior Airman Brett Clashman / Desert Eagleهشدار سناتورها به ممنوعیت جنگ آمریکا با ایران
هشدار سناتورها به ممنوعیت جنگ آمریکا با ایران - اسپوتنیک ایران
اظهارات ضد و نقیض ترامپ در خصوص برخورد نظامی با ایران، نظرات مختلفی را در بین کارشناسان و مقامات سیاسی به دنبال داشته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری میزان ، برخی سیاستمداران، سناتور‌ها و سربازان بازنشسته آمریکایی و اصحاب رسانه در ایالات متحده، خطرات ناشی از رویارویی نظامیبا ایران را به جنگ‌طلبان آمریکایی هشدار دادند.
میت رامنی یکی از اعضای ارشد جمهوریخواه کمیته روابط خارجی سنای آمریکادر این زمینه بیان داشت: من حتی برای یک دقیقه هم تصور نمی‌کنم که ترامپ بخواهد با ایران درگیری نظامی پیدا کند؛ این کار همان اشتباه بوش در قبال عراق است، با این تفاوت که قدرت نظامی ایران به مراتب بیشتر از عراق زمان صدام است.
تولسی گَبِرد عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا و نامزد انتخابات ۲۰۲۰ این کشور هم که در منطقه غرب آسیا به عنوان یک نظامی آمریکایی حضور داشته، خاطر نشان کرد که جنگ با ایران که افرادی نظیر جان بولتون و مایک پمپئو محرک آن هستند، برای آمریکا بسیار ویرانگر و پرهزینه خواهد بود.
آدام شیف، رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا به نوبه خود به ترامپ هشدار داد که بازی خطرناک افزایش تنش با ایران را متوقف نماید.
آلن جان وست فرمانده سابق نیروی دریایی انگلیس نیز به ترامپ گوشزد کرد که در صورت کوچکترین اقدام نظامی علیه ایران باید منتظر اقدام تلافی‌جویی تهران باشد؛ این ژنرال انگلیسی، جان بولتون را به خاطر تلاش و کوشش به منظور تشدید تنش با ایران، «احمق» خواند، کسی که هیچ چیزی از جنگ نمی‌داند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала