ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

خرمای لاکچری با پوشش طلا و مغز‌پسته +عکس

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / خرمای لاکچری با پوشش طلا و مغز‌پسته +عکس
خرمای لاکچری با پوشش طلا و مغز‌پسته +عکس - اسپوتنیک ایران
فروش هشت عدد خرما با روکش طلا و مغز‌پسته با قیمت ۶۸۰ هزار تومان برای مشتریان خاص، واکنش کاربران در فضای مجازی را به همراه داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، باتوجه به اینکه خوردن غذاها و پیتزاهای متنوع، شکلات، بستی و غیره با روکش طلا در میان ایرانیان هر روز بیش از پیش می‌شود و این سبک غذاها مشتریان خاص خود را دارد، هر روزه نیز بر تنوع آنها افزوده می‌شود. به تازگی نیز خرما با روکش طلای ۲۳ عیار فرانسوی با پوشش طلا و مغز پسته، فندق، نارگیل و… به سلیقه مشتریان ارائه می‌شود. تصاویر این خرماهای لاکچری در فضای مجازی منتشر می‌شود و کاربران بسیاری نسبت به این سبک غذایی و اختلاف طبقاتی واکنش نشان می‌دهند.

بسیاری از کاربران از این اتفاق با نام جاهلیت مدرن یاد می‌کنند و حتی عنوان می‌کنند این اتفاق فاصله طبقاتی را چندین برابر کرده است. با توجه به افزایش قیمت‌ اقلام اصلی و کاهش قدرت خرید مردم، بسیاری از مردم در چنین شرایطی حتی توانایی تهیه یک بسته خرما برای ماه رمضان را هم ندارد.

کاربران مایلند بدانند چه کسانی روزه خود را با خرماهای روکش شده از طلا افطار می‌کنند؟!
آنها عنوان می‌کنند با توجه به اینکه برای سمی نبودن باید از طلای خالص استفاده کرد که جذب بدن نمی‌شود، چگونه این افراد برای فخر فروشی، تصویر مدفوع خود را به نمایش عمومی نگذاشته‌اند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала