ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

طرح ۲ فوریتی مجلس ایران برای مقابله با گرانی بنزین

© Sputnik / M. Tari طرح ۲ فوریتی مجلس ایران برای مقابله با گرانی بنزین
طرح ۲ فوریتی مجلس ایران برای مقابله با گرانی بنزین - اسپوتنیک ایران
طرح دو فوریتی تثبیت قیمت بنزین و گازوئیل تا پایان سال 1398 توسط نمایندگان ایران برای جلوگیری از اقدام یک طرفه دولت، ارائه شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، نمایندگان مجلس ایران به منظور جلوگیری از اقدام یک طرفه دولت برای افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی آن، به دنبال تصویب طرح ۲ فوریتی در خصوص ممنوعیت افزایش قیمت بنزین وگازوییل در سال ۹۸ هستند. 
بازگشت کارت سوخت و منتفی شدن سهمیه بنزین - اسپوتنیک ایران
بازگشت کارت سوخت و منتفی شدن سهمیه بندی بنزین
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ایران آقای حاجی دلیگانی در این راستا به این خبرگزاری اعلام نمود: "در حالی که تا کنون 100 نماینده این طرح را امضا کرده اند، با تصویب این طرح تا پایان سال جاری با افزایش قیمت بنزنین و گازوییل مواجه نخواهیم بود. دولت بایستی از راههای جایگزین مثل کارت سوخت و ترغیب به استفاده از سوخت سی ان جی برای کاهش مصرف بنزین و کنترل قاچاق سوخت استفاده کند. همچنین افزایش قیمت بنزین در این شرایط یک راه حل منطقی نیست". 
گفتنی است، در هفته گذشته جزئیات سهمیه‌بندی بنزین با بنزین سهمیه‌ای 1000 تومانی و بنزین آزاد ۲۵۰۰تومانی اعلام شد. در این طرح دولت قرار بود، بنزین با نرخ 1000 تومان با سهمیه 60 لیتر در ماه و بنزین آزاد با قیمت 2500 تومان در هر لیتر عرضه شود که باعث ایجاد صفهای طولانی در پمپ های بنزین در ایران شد، بعد از چند روز منتفی اعلام شد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала