ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

افزایش تعداد کشته شدگان سانحه هوایی در فرودگاه شرمتوا در مسکو

© Photo / Agency Moskvaافزایش شمار تعداد کشته شدگان سانحه هوایی در فرودگاه شرمتتوا در مسکو
افزایش شمار تعداد کشته شدگان سانحه هوایی در فرودگاه شرمتتوا در مسکو - اسپوتنیک ایران
از 78 سرنشین هواپیمای مسافربری مسکو – مورمنسک، تنها 37 نفر زنده هستند.

به گزارش اسپوتنیک ، کمیته تحقیقات در سازمان حوادث غیرمترقبه روسیه اعلام نمود که تا کنون 37 نفر از 78 نفر که در هواپیما سوخوی سوپرجت 100 متعلق به شرکت هواپیمایی ایرفلوت روسیه، زنده هستند. از سرنوشت 41 نفر خبری نیست. 

13 کشته در حادثه هوایی در فرودگاه شرمتووا - اسپوتنیک ایران
13 کشته در حادثه هوایی در فرودگاه شرمتوا

نماینده رسمی کمیته تحقیقات در سازمان حوادث غیرمترقبه روسیه خانم سوتلانا پترنکو در این خصوص گفت: "78 نفر در پرواز هواپیمای پروازی مسکو-مورمنسک حضور داشتند، تعداد مسافران و  اعضای خدمه، 78 نفر بودند. طبق اطلاعات به روز شده تا کنون 37 نفر از این حادثه جان سالم به در بردند."

محققان در حال بازجویی از قربانیان، شاهدان عینی، کارکنان فرودگاه و شرکت هواپیمایی و دیگر افراد مسئول در پرواز این هواپیما هستند.

امروز 5 مه 2019، هواپیمای پرواز مسکو — مورمنسک حدود ساعت 18:00 به وقت مسکو از فرودگاه شرمتوا بلند شد. سپس چندین بار در منطقه حومه مسکو دور زد و به طور ناگهانی به سمت پایین حرکت کند. در حدود 18:40، این هواپیما در فرودگاه شرمتوا فرود آمد. هواپیمای مسافربری مسکو — مورمنسک به دلیل نقص فنی اعلام شده پس از پرواز، به فرودگاه شرمتوا بازگشت و در باند اتش گرفت. اطفای حریق در ساعت 18:48 اغاز گردید. این اتش سوزی، به طور کامل دم هواپیما را از بین برد. بر اساس گزارش های موثق تا کنون در این حادثه از سرنوشت 41 نفر خبری نیست. برخی منابع، وقوع طوفان و رعد و برق را علت این حادثه دانسته اند. 

 

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала