دو رباینده ی دختربچه گمشده در استان مرکزی بازداشت شدند

© Depositphotos / Somdulدو رباینده ی دختربچه گمشده در استان مرکزی بازداشت شدند
دو رباینده ی دختربچه گمشده در استان مرکزی بازداشت شدند - اسپوتنیک ایران
Telegram
فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی ایران اطلاع داد که دو نفر از ربایندگان " باران شیخی" بازداشت شدند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری ایرنا، فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: 2 نفر از ربایندگان «باران شیخی» دستگیر شدند و در اختیار مقام قضایی استان قرار دارند.
سردار« کیومرث عزیزی » روز دوشنبه در حضور خبرنگاران اطلاع داد: این افراد در سوار کردن باران شیخی به خودرو و انتقال به استان سیستان و بلوچستان نقش داشتند که توسط پلیس دستگیر شدند و اکنون در اختیار مراجع قضایی دارند.
وی درخصوص برخی شایعات اختلافات مالی خانواده باران شیخی با آدم ربایان خاطر نشان کرد: سالم بازگرداندن باران از برنامه های اولویت دار شورای تامین استان، استانداری و پلیس بوده و رسیدگی به این موضوعات از اولویت های بعدی پلیس است.
فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: پلیس از اختلافات مالی گذشته خانواده باران شیخی با ربایندگان و عدم توافق با آنان آگاهی داشته و جدای از اینکه این اختلافات قانونی است یا غیر قانونی اکنون سالم بازگرداندن باران به خانواده با کمترین هزینه های جانی و معنوی در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.
سردار عزیزی عزیزی گفت: اکنون پیدا کردن محل اختفای ربایندگان با انجام اقدامات پلیسی و دسترسی به این افراد یا استفاده از معتمدان محلی و ریش سفیدان و قانع کردن آنان برای آزادی باران شیخی در دستور کار پلیس قرار دارد.
این مقام بیان داشت: خانواده باران شیخی نیز اقداماتی با نظارت و هدایت پلیس در حال انجام دارند و امید است در اولین فرصت زمینه آزاد سازی باران به این سه طریق فراهم شود.
فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان داشت: با اقدامات پلیس باران شیخی تا کنون سه بار توانسته با خانواده خود تماس برقرار کند که این مهم نشان از سلامت کامل این دختربچه است.
سردار عزیزی گفت: بازگرداندن باران شیخی در کوتاهترین زمان در دستور کار پلیس قرار دارد.
«باران شیخی» دانش آموز هشت ساله کلاس دوم روز شنبه 24 فروردین ماه جاری بعد از خروج خانه در شهرک مهاجران شازند از توابع استان مرکزی در راه مدرسه مفقود شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала