ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

واكنش زنگنه به دستگیری سخنگوی شرکت پالایش نفت ایران

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / وزیر نفت ایران به دستگیری سخنگوی شرکت پالایش نفت ایران واکنش نشان داد
وزیر نفت ایران به دستگیری سخنگوی شرکت پالایش نفت ایران واکنش نشان داد - اسپوتنیک ایران
بیژن زنگنه، وزیر نفت در مورد بازداشت سخنگوی شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران بخاطر اعلام خبر سهمیه‌بندی بنزین توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مشرق، بیژن زنگنه وزیر نفت ایران در پاسخ به این سوال که آیا اقدام اخیر سخنگوی شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در مصاحبه با خبرگزاری‌ها و اعلام خبر سهمیه‌بندی بنزین اقدامی خودسرانه بوده است که منجر به بازداشت وی شده؟ گفت: من نمی‌دانم که اصلاً علت بازداشت ایشان چه بوده است. 

فردی که زمان سهمیه بندی بنزین در ایران را اعلام کرده بود دستگیر شد - اسپوتنیک ایران
فردی که زمان سهمیه بندی بنزین در ایران را اعلام کرده بود دستگیر شد

وی در پاسخ به این سوال که آیا علت را از مسئولان قضائی جویا نشده‌اید، ادامه داد: وقتی مقام قضائی برای بازداشت شخصی اقدام می‌کند، ما قانونا نمی‌توانیم از او درباره این بازداشت توضیح بخواهیم. البته تنها ایشان نیست در این ارتباط بازداشت شده و چندین نفر دیگر در این رابطه بازداشت شده‌اند.

زنگنه در واکنش به این سوال که برخی رسانه‌ها معتقدند که علت بازداشت خانم اسماعیلی، مصاحبه با خبرگزاری‌های تسنیم و فارس و درخواست از این دو خبرگزاری برای انتشار خبر رسمی سهمیه‌بندی بنزین بوده، تصریح کرد: سهمیه‌بندی بنزین اصلاً رسمیت نداشته و به طور کلی در وزارت نفت تصمیمی در این رابطه گرفته نشده است. وزیر نفت گفت که اگر اثبات شود که خانم اسماعیلی خبر سهمیه‌بندی بنزین را به خبرگزاری‌ها داده، با او برخورد می کنیم.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала