90 پخش نمی شود؛ فردوسی پور علت پخش نشدن 90 را توضیح داد

© Photo / IRNA90 پخش نمی شود؛ فردوسی پور علت پخش نشدن 90 را توضیح داد
90 پخش نمی شود؛ فردوسی پور علت پخش نشدن 90 را توضیح داد - اسپوتنیک ایران
Telegram
عادل فردوسی پور، مجری برنامه 90 اعلام کرد که چه کسی اجازه پخش برنامه 90 را نمی دهد و مانع آن می شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، عادل فردوسی پور، تهیه‌کننده و مجری برنامه 90 با اعلام اینکه برای امشب اجازه پخش این برنامه را نداده اند، گفت: بنا به دستور مدیر شبکه سوم سیما، برنامه 90 از جدول پخش برنامه های شبکه سوم حذف شد.

برنامه امشب 90 به آیتم های نوروزی و‌ گلچین اتفاقات سال اختصاص داشت. تیم برنامه ساز و من در چند روز گذشته مشغول تهیه آیتم ها بودیم اما امروز به دستور مدیر شبکه سه برنامه 90 از جدول پخش برنامه های شبکه خارج شد.

وی افزود: در شرایطی که تنها چند روز از انتخاب برنامه 90 به عنوان بهترین برنامه سازمان صدا و سیما از نگاه مردم و بهترین برنامه ترکیبی از نگاه داوران می گذرد، از پخش برنامه ممانعت به عمل آمد.

فردوسی پور در تکمیل مصاحبه شب گذشته خود با خبرگزاری ایرنا و در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش را می پذیرید؟ نیز تاکید کرد: خیر. این پیشنهاد را رد کرده ام.

این گزارشگر فوتبال خاطرنشان کرد: برنامه 90 فرزند من است و حاصل زحمات طاقت فرسا و شبانه روزی صدها نفر که خالصانه برای رسیدنش به جایگاه امروز تلاش کرده اند. ممکن نیست آدم فرزندش را با پست و مقام معاوضه کند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала