آتش سوزی شبانه در بازار تهران + عکس

CC0 / Pixabay / آتش سوزی شبانه در بازار تهران + عکس
آتش سوزی شبانه در بازار تهران + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
آتش‌نشانی تهران از آتش سوزی شبانه در بازار تهران خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا؛ سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران گفت: وقوع حادثه آتش سوزی در تعدادی از مغازه‌های واقع در بازار تهران در ساعت 22 دقیقه بامداد امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان پنج ایستگاه را به همراه خودرو فرماندهی و تانکر آب به محل حادثه واقع در بازار تهران، بازار پاچنار، سرای سیدولی اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک سرای قدیمی سه طبقه که داخل آن ده‌ها باب مغازه تولید کفش قرار دارد، رخ داده و شعله‌های آتش به بیش از ۱۵ باب مغازه در سه طبقه سرایت کرده و کاملاً شعله ور بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه سیم‌کشی مغازه‌ها و وجود مواد قابل اشتعال عملیات آتش‌نشانان را با سختی‌هایی روبه‌رو کرده بود، گفت: شعله‌های آتش به سرعت در حال گسترش بود به طوریکه در مجاورت این سرا، یک سرای فرش بود که آتش در حال سرایت به آن بود و اگر این اتفاق رخ داده بود آتش‌نشانان با عملیاتی وسیع و بسیار نفسگیر روبه‌رو می‌شدند.

ملکی با بیان اینکه با توجه به ساعت وقوع، این حادثه مورد فوتی و مصدوم نداشت، گفت: آتش‌نشانان حوالی ساعت سه بامداد با خاموش کردن آتش به عملیات خود خاتمه دادند.

به گفته وی علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала