هشدار جانشین سپاه قدس به نیروهای آمریکایی در خلیج فارس

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / هشدار جانشین سپاه قدس به نیرهای آمریکایی در خلیج فارس
هشدار جانشین سپاه قدس به نیرهای آمریکایی در خلیج فارس - اسپوتنیک ایران
Telegram
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه ایران گفت: ناوهای آمریکا را با چنان دقتی می زنیم که موشک در وسط ناو فرود آید.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبر آنلاین، اسماعیل قاآنی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه ایران درباره اقدامات آمریکا در منطقه غرب آسیا گفت: ناوهای آمریکایی در منطقه زمانی مظهر قدرت آمریکایی‌ها بود اما امروز همه می‌دانند که ناو آمریکا در هر نقطه‌ای از آب‌های منطقه‌ای ایران باشد در محدوده برد موشک‌های ما قرار دارد و نظام قادر است در محدوده برد موشک‌های خود ناوهای آمریکایی را با چنان دقتی بزند که در وسط ناو فرود آید.

آمریکا و اسرائیل نتوانستند انقلاب اسلامی را تحمل کنند - اسپوتنیک ایران
آمریکا و اسرائیل نتوانستند انقلاب اسلامی را تحمل کنند
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه ایران افزود: توطئه‌های دشمنان از همان ابتدا آغاز شد و در سال‌های 60 و 61 مردم را در خیابان‌ها می‌کشتند و پس‌ازآن ایجاد قائله‌ها و بحران‌های مرزی و قومی و سپس جنگ تحمیلی 8 ساله ازجمله این توطئه‌ها بوده است.

سردار قاآنی، درباره حوادث 11 سپتامبر گفت: این اتفاقات خودزنی صهیونیست آمریکایی است و این رفتار دو جنگ بزرگ را به منطقه تحمیل کرد که اکنون اذعان هزینه 7 هزار میلیارد دلار را داشته و چیزی گیرشان نیامده است.

وی آمارهای کشته‌شدگان آمریکایی در این جنگ‌ها بر اساس منابع مطلع را بیش از 10 هزار نفر عنوان کرد و گفت: آمریکایی‌ها این رقم را 5 هزار نفر کشته‌شده اعلام می‌کنند.

قاآنی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع داعش* اشاره کرد و گفت: هیچ ارتش کلاسیکی در برابر این نیروهای داعش توان ایستادگی نداشت و اگر فرهنگ شهدا و انقلاب اسلامی نبود این‌ها خود را به دنیا تحمیل می‌کردند. اکنون استخوان‌های آمریکایی‌ها در منطقه در حال خورد شدن است و صدایشان در آمده است. ناوهای آمریکایی در منطقه زمانی مظهر قدرت آمریکایی‌ها بود اما امروز همه می‌دانند که ناو آمریکا در هر نقطه‌ای از آب‌های منطقه‌ای ایران باشد در محدوده برد موشک‌های ما قرار دارد و نظام قادر است در محدوده برد موشک‌های خود ناوهای آمریکایی را با چنان دقتی بزند که در وسط ناو فرود آید.

 

*گروهک ممنوعه در روسیه

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала