اولتیماتوم نیروهای مسلح ایران به پاکستان: در مقابله با تروریست ها اقدام کنید

© Fotolia / Borna_Mirاولتیماتوم نیروهای مسلح ایران به پاکستان
اولتیماتوم نیروهای مسلح ایران به پاکستان - اسپوتنیک ایران
Telegram
جانشین اطلاعات ستادکل نیروهای مسلح ایران بیان داشت: دولت پاکستان اعلام کرد تمام اقدامات لازم برای سرکوب تروریست ها انجام خواهد داد، در صورتی که اقدامی صورت نگیرد، وارد عمل می شویم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، سردار سرتیپ میراحمدی در اهواز درباره پاسخ به سؤالی درباره نحوه برخوردهای آتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تروریست‌ها گفت: بعد از اقدام تروریستی زاهدان و هشدار جدی که سپاه پاسداران و نیروهای مسلح به دولت پاکستان داد، دولت پاکستان یا باید وارد عمل شود و تروریست‌ها را از کشور خود خارج کند و یا اینکه جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از امنیت خود این حق را دارد در هرکجا که لازم باشد نسبت به آن‌ها اقدام کند.
این مقام خاطر نشان کرد: دولت پاکستان اعلام کرد تمام اقدامات لازم برای سرکوب تروریست‌ها را انجام خواهد داد در صورتی که اقدامی صورت نگیرد ما متناسب با شرایط برای مقابله با تروریست‌ها درنگ نخواهیم کرد.
وی بیان داشت که مشکلات موجود کشور ریشه در دشمنان خارجی داردو افزود: آمریکایی‌ها علاقه‌مندند با وجود مشکلات کشور جناح‌های سیاسی هم دیگر را متهم کنند اما ریشه اصلی مشکلات مردم تحریم‌های گسترده‌ای است که آمریکا ایجاد کرده است.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала