ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ممنوعیت برگزاری مراسم مختلط در تالارهای تهران

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / ممنوعیت برگزاری مراسم مختلط در تالارهای تهران
ممنوعیت برگزاری مراسم مختلط در تالارهای تهران - اسپوتنیک ایران
رئیس اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و ظروف کرایه تهران از برخورد با برگزاری جشن‌های مختلط در تالارها و باغ‌ تالارهای تهران خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، خسرو ابراهیمی‌نیا، رئیس اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و ظروف کرایه تهران با اشاره به برخورد جدی نیروی انتظامی و اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران با هرگونه مراسم مختلط در باغ‌ تالارها و تالارهای پایتخت اظهار کرد: برگزاری مراسم مختلط عروسی در تالارها ممنوع است و اتحادیه با همکاری نیروی انتظامی به‌شدت با چنین مواردی برخورد خواهد کرد.

وی با تأکید بر اینکه گزارشی از برگزاری مراسم مختلط در تالارهای شهر تهران وجود ندارد گفت: خوشبختانه نه در تالارها و نه در باغ‌تالارهای شهر تهران چنین مواردی وجود ندارد ولی بر اساس شنیده‌های بنده، این موارد در حاشیه تهران و در اطراف کرج، شهریار، لواسانات، رودهن و بومهن بیشتر است.

وی در پاسخ به سؤالی درباره گرفتن هزینه‌های سنگین برای برخی تالارها تحت عنوان مراسم لاکچری، اظهار کرد: اگر منظور از مراسم لاکچری، پول‌های خاص برای گل‌آرایی خاص، شمع‌آرایی خاص یا سرو غذاهایی خاص مثل میگو و خرچنگ باشد، چنین مراسماتی به هیچ وجه در تالارهای شهر تهران برگزار نمی‌شود.

رئیس اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی و ظروف کرایه افزود: ولی اگر لاکچری به‌معنای شیک بودن سالن، تمیزی، زیبایی و آراستگی باشد، تمام تالارهای تهران حتی در جنوبی‌ترین نقاط پایتخت هم بهترین شرایط برگزاری مراسم را از این لحاظ دارا هستند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала