ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

مردانه ترین خودروها

© Flickr / L.C. Nøttaasenمردانه ترین خودروها
مردانه ترین خودروها - اسپوتنیک ایران
آیا می توان خودروها را به مردانه و زنانه تقسیم کرد؟

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وبگاه «کارزویک»، فهرست 5 خودروی «مردانه» تهیه شده است. وجه مشخصه این خودروها را ظاهر آنها و خصوصیات خودروهای شاسی بلند تشکیل می دهد.

در این فهرست جای اول به خودروی شاسی بلند Mercedes-AMG G آلمانی اختصاص دارد. به عقیده متخصصان با وجود تجهیزات جدید و فناوری معاصر و دزاین بهتر آن، این خودرو خصوصیات «مردانه» خود را حفظ کرده است.

خودروی Hummer H2 آمریکایی در جای دوم این فهرست قرار دارد. هر چند تولید آن در سال 2009 میلادی به پایان رسید، اما این خودرور تا کنون از تقاضای زیادی برخوردار است. این خودرو دارای موتور V8 به حجم 6,2 لیتر است.

خودروی Cadillac Escalade آمریکایی در جای سوم قرار گرفته است. این یکی از مشهورترین خودروهای شاسی بلند هالیوود است. این خودرو ظاهر و فناوری خود را حفظ کرده است. با وجود قیمت بالا و دکور تجملی ، کیفیت آن تغییری نکرده است.

خودروی Wrangler که تولید شرکت «جیپ» آمریکایی است در جای چهارم قرار گرفته است. آن را «بهترین اسباب بازی مردانه» می دانند. نوع جدید این خودرو دارای پلتفرم مدرنیزه شده و فناوری الکترونی جدید است.

خودروی شاسی بلند Toyota Land Cruiser فهرست 5 بهترین خودروی «مردانه» را تکمیل می کند. مهمترین خصوصیت این مدل خودرو  قابل اطمینان بودن آن است.  این خودرو بطور منظم در ردیف اول فهرست بهترین خودروها از لحاظ امن بودن قرار دارد.

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала