ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ظاهر ساده همسر ثروتمندترین مرد دنیا +عکس

© AP Photo / Aftab Alam Siddiqui, Fileظاهر ساده همسر ثروتمندترین مرد دنیا +عکس
ظاهر ساده همسر ثروتمندترین مرد دنیا +عکس - اسپوتنیک ایران
ملیندا گیتس"، با ثروتی در حدود ۹۰ میلیارد دلار یکی از با نفوذترین زنان جهان می باشد که تمایلی به تجمل گرایی و خودنمایی ندارد"

به گزارش اسپوتنیک، "ملیندا گیتس"، همسر "بیل گیتس" ثروتمندترین مرد دنیا و یکی از با نفوذترین زن های جهان است که به مسائل مختلف زنان در سراسر جهان علاقه نشان می دهد، اما نکته جالب توجه این می باشد که در او هیچ اثری از عمل زیبایی، برهنگی و تجمل گرایی پیدا نمی کنید.

کاربران بسیاری درباره سادگی خانم گیتس اظهار نظر کرده اند و دلایل متفاوتی را در این موضوع دخیل می دانند، برخی عقیده دارند او اصالتش را از درون خود دارد نه از ظاهرش و او از معنای زیبایی آگاهی دارد، آن را در سادگی می بیند و نیازی به جلب توجه ندارد، ضمن این که شخصیت او در یک سطح نرمال رفاه مالی و عاطفی شکل گرفته است که سبک زندگی و هدفش مشخص شده است، بنابراین نیازی برای به نمایش گذاشتن چیزی ندارد. همچنین یکی از دلایل موفقیت او و همسرش نگرش اصولی آنها بوده است نه تمرکز بر اهداف بی ارزش و پوچ.

برخی از کاربران نیز معتقدند هویت و شخصیت خانم گیتس و همسرشان از ثروتشان نمی باشد و مطمئنا اگر ثروتمند هم نمی بودند از راه دیگری به همین اندازه تاثیرگذار می شدند. تعدادی از کاربران نیز بر این نظرند که بیشتر کسانی که دست به عمل های زیبایی و آرایش های زننده می زنند برای دیده شدن و به قصد پنهان کردن غم هایشان این کار را انجام می دهند، در حالی که اصالت یعنی چیزی باشیم که هستیم نه این که به چیزی که نیستیم تظاهر کنیم، البته همیشه سعی در میانه رو بودن و متعادل بودن در مسائل مختلف گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала