ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

میلیون ها قلم داروی نایاب و کم یاب در تهران کشف شد

© Fotolia / mimonمیلیون ها قلم داروی نایاب و کم یاب در تهران کشف شد
میلیون ها قلم داروی نایاب و کم یاب در تهران کشف شد - اسپوتنیک ایران
پلیس تهران با دستگیری 19 نفر و کشف 18 انبار و محل توزیع داروهای غیرمجاز، 76 میلیون قلم داروی نایاب، کمیاب و اقلام بهداشتی، آمپول، قرص و پودرهای بدنسازی را کشف کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، سردار علی ذوالقدر رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران با بیان اینکه طبق شکایاتی که از مردم در خصوص توزیع داروهای غیرمجاز، تاریخ گذشته و غیراستاندارد در سطح شهر دریافت شد به اطلاع می رساند که این داروها که در بعضی از محلات تهران مانند ناصر خسرو توزیع می شود ، علاوه بر اینکه مشکل درمانی را حل نمی کند بلکه آن را تشدید هم می کند.

وی با توجه به اقدامات اطلاعاتی و مأموریتی ، پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته 14 محله تهران که این داروها یا به صورت دست فروشی توزیع و یا به صورت دپو در انبارداروهای غیرمجاز نگهداری می‌شد شناسایی شد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به کشف 18 انبار و محل توزیع داروهای غیرمجاز تصریح کرد: پلیس در یک عملیات همزمان، منسجم و هماهنگ 19 نفر را در این رابطه دستگیر کرد. در بازرسی از محل های مورد نظر، 76 میلیون قلم انواع داروهای نایاب و کمیاب و اقلام بهداشتی، آمپول، قرص و پودرهای بدنسازی غیرمجاز کشف شد. این داروها با نظر دادستانی و وزارت بهداشت قابل استفاده نیستند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала