ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

بخش های دیگری از ماجرای قتل جمال خاشقجی روشن شد+ ویدیو

© AP Photo / Jacquelyn Martinبخش های دیگری از ماجرای قتل جمال خاشقجی روشن شد+ ویدیو
بخش های دیگری از ماجرای قتل جمال خاشقجی روشن شد+ ویدیو - اسپوتنیک ایران
فیلم گرفته شده از دوربین های نظارتی بسته هایی را نشان می دهد که احتمالا در آنها بقایای جسد، روزنامه نگار جمال خاشقجی می باشد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از الجزیره، فیلم گرفته شده از دوربین های نظارتی بسته هایی را نشان می دهد که احتمالا در آنها بقایای جسد، روزنامه نگار جمال خاشقجی می باشد.

در این فیلم نشان داده می شود که یک ون سیاه رنگ در نزدیکی ساختمان محل اقامت کنسول که چند صد متر از محل قتل واقع شده است می رود. یک مرد کیسه های سیاهی را از اتومبیل خارج می کند که احتمالا بقایای جسد جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی می باشد و آنها را در محل اقامت قرار می دهد.در تصاویر و ویدیوی منتشر شده پنج یا شش چمدان و کیسه سیاهرنگی دیده می‌شوند که اعضای تیم ترور درحال بردن آن از پارکینگ منزل محمد العتیبی، کنسول عربستان به داخل منزل هستند.

خودروی سیاهرنگی که در این ویدیو دیده می‌شود وابسته به کنسولگری عربستان است و راننده آن ذعار خالد الحربی است.

مسؤولان ترکیه‌ای بعید نمی‌دانند که تیم ترور خاشقجی جسد او را در اسید حل کرده باشند. دادستانی عربستان مدعی شده که قاتلان خاشقجی جسد او را به یک همدست محلی داده‌اند. ترکیه بارها از عربستان خواسته نام این همدست را به آن‌ها اعلام کند اما تاکنون این درخواست‌ها فایده‌ای نداشته است.

جمال خاشقجی، روزنامه نگار سعودی که از سال 2017 در آمریکا تحلیلگر روزنامه واشنگتن پست بود، روز 2 اکتبر پس از ورود به سرکنسولگری عربستان در استانبول ناپدید شد. پس از مدتی ابهام درباره این قضیه ، رسانه های دولتی عربستان سعودی روز 20 اکتبر گزارش دادند، خاشقجی در جریان نزاع با کارکنان سرکنسولگری جان خود از دست داده است. در این رابطه 18 نفر بازداشت شده و اکنون بازجویی از آنها جریان دارد. مقامات عربستان تلاش می ورزند حقیقت را کشف کرده و همه مقصران را تحت تعقیب قضایی قرار داده و مجازات کنند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала