بغض و اشک های علی دایی چهره ورزشی ایرانی در مراسم سخنرانی +ویدئو، عکس

© Sputnik / Григорий Сысоев / ورود به گالری تصاویربغض و اشک های علی دایی چهره ورزشی ایرانی در مراسم سخنرانی +ویدئو، عکس
بغض و اشک های علی دایی چهره ورزشی ایرانی در مراسم سخنرانی +ویدئو، عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
علی دایی در مراسم تحویل خانه های زلزله زدگان کرمانشاه اشک ریخت

به گزارش اسپوتنیک، انتشار ویدئویی از بغض و اشک های "علی دایی" چهره ورزشی مطرح ایرانی در صفحات اجتماعی با واکنش بسیاری از کاربران همراه بود. به گفته کاربران "علی دایی" از جمله شخصیت های شناخته شده ای است که در زمینه کمک رسانی به مردم زلزله زده "کرمانشاه" پیشگام و بسیار فعال بوده است و ساخت خانه های مسکونی برای زلزله زدگان را به عهده داشته است. او در مراسم اهدای "تندیس مهر حقوق بشر" زمانی که گزارشی از روند کار ارائه می دادند و از همراهانشان که در این راه او را همراهی کرده بودند تشکر می کرد با بغض سخن می گفت و در نهایت زمانی که از لذت خدمت به مردم سرزمینش سخن گفت گریست و از ادامه سخنرانی دست کشید، حاضرین نیز او را با تشویق هایشان بدرقه کردند.‌


مراسم اهدای "تندیس مهر حقوق بشر" ۲۱ دسامبر (۳۰ آذر) در تالار بهمن با حضور "علی دایی"در دانشگاه آزاد کرمانشاه برگزار شد. در این مراسم به پاس کارهای خیرخواهانه و فعالیت های ارزشمند انجام شده توسط "علی دایی" برای مردم حادثه دیده کرمانشاه، از او تشکر شد و "تندیس مهر حقوق بشر" به ایشان اهداء شد.


کاربران بسیاری او را اسطوره ی ایران می دانند و از او به خوبی یاد می کنند. این کاربران او را با بسیاری از مسئولین مقایسه کرده اند و او را در وظیفه شناسی مستحق ستایش می دانند. آنها دعای خیر خود را بدرقه راهش کرده اند و امیدوارند مردم زلزله زده با شادی در این خانه ها ساکن شوند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала