ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

واکنش مقام ایرانی به مرگ چهار دختربچه در نتیجه آتش سوزی در دبستان

© Fotolia / Shannon Faganواکنش مقام ایرانی به مرگ چهار دختربچه در نتیجه آتش سوزی در مدرسه
واکنش مقام ایرانی به مرگ چهار دختربچه در نتیجه آتش سوزی در مدرسه - اسپوتنیک ایران
وزیر آموزش و پرورش ایران ابراز عقیده کرد که همه مسببین حادثه آتش سوزی مدرسه زاهدان که حتی سهوا باعث بروز چنین حادثه‌ای شدند باید مورد بازخواست قرار بگیرند تا دیگر چنین اتفاقات ناگواری رخ ندهد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، سیدمحمد بطحایی به همراه شماری از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی امروز با حضور در منازل 4 دانش آموز فوت شده حادثه آتش سوزی دبستان غیر دولتی «اسوه حسنه» زاهدان با خانواده آنان دیدار و ابراز همدردی کرد.
بطحایی ضمن عرض تسلیت به خانواده ی داغدار مریم نکندی اظهار داشت: این حوادث و اتفاقات بسیار سخت و سوزناک است و همه ما باید خودمان را در قلب آنها شریک بدانید.
وی ادامه داد: مریم فقط فرزند یک خانواده نیست و احساس همه ملت ایران این است که مریم فرزند همه خانواده های این جامعه است زیرا همه ما خود ما را درغم این خانواده شریف می‌دانیم.
وزیر آموزش و پرورش ایران افزود: ما نباید در آینده نزدیک این موضوع و حادثه را فراموش کنیم و باید تمام سعی خود را داشته باشیم تا حداقل در بحث گرمایشی و وسایل مورد نیاز آن بتوانیم مدارس را تجهیز کنیم.

27 آذر در دبستانی در شهر زاهدان در استان سیستان و بلوچستان ایران آتش سوزی رخ داد و در نتیجه 4 دختربچه دانش آموز جان خود را ار دست دادند. این حادثه در نتیجه آتش گرفتن بخاری رخ داد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала