مدح و ستایش ترامپ از سربازان امریکایی

© Sputnik / Sergey Guneev / ورود به گالری تصاویرمدح و ستایش ترامپ از سربازان امریکایی
مدح و ستایش ترامپ از سربازان امریکایی - اسپوتنیک ایران
Telegram
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نظامیان کشورش را "قهرمانان سراسر جهان" نامیده و خروچ نیروهای مسلح ایالات متحده از سوریه را اعلام کرد.

به گزارش اسپوتنیک، ترامپ پیروزی آمریکا بر گروه تروریستی موسوم به حکومت اسلامی (داعش) (گروه تروریستی ممنوعه در روسیه) را اطلاع داد.
ترامپ در توئیتر اعلام کرد  پس از شکست داعش و پس گرفتن اراضی تحت تصرف آنها، "زمان بازگشت نیروهای مسلح امریکا به خانه فرار رسیده است.

سارا هاکبی سندرز، سخنگوی کاخ سفید، روز چهارشنبه اعلام کرده بود نیروهای آمریکایی از ماموریت خود که مبارزه با تروریست‌های داعش در سوریه بود به خانه بازمی‌گردند.
سندرز گفت: ما بازگرداندن نیروهای آمریکایی به خانه را همزمان با رفتن به مرحله بعدی کمپین خود آغاز نموده‌ایم.
این در حالی است که پیش از این سرهنگ راب منینگ از سخنگویان وزارت دفاع آمریکا در پاسخ به سوال در خصوص آماده سازی ارتش کشورش برای خروج از سوریه گفته بود که ایالات متحده همچنان به کار خود در منطقه با همراهی شرکای خود ادامه می‌دهد.
درگیری های مسلحانه در کشور سوریه از ماه مارس سال 2011 تا به امروز ادامه دارد. نیروهای ارتش این کشور با شبه نظامیان مسلحی از گروه های گوناگون مبارزه می کنند. مهم ترین و بزرگترین این گروه ها، گروه تروریستی دولت اسلامی یا همان داعش بوده است که اکنون بخش بزرگی از نیروها و اراضی تحت کنترل خود را از دست داده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала