ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

سوخو 57 گران می شود

مجله نشنال اینترست می نویسد که مجهز شدن جنگنده نسل پنجم روسی، سوخو-57 با راکت هایپرسونیك «کینژال» می تواند هزینه خرید این هواپیما را افزایش دهد.

به گزارش اسپوتنیک، مجهز شدن جنگنده نسل پنجم روسی، سو-57 با راکت هایپرسونیك کینژال می تواند هزینه این هواپیما را افزایش دهد. مجله امریکایی نشنل اینترست بر این عقیده است که بهای هواپیمای جنگی Su-57 پس از اینکه به سلاح های جدید مجهز شد، تغییر خواهد کرد. 

برد موشک های سوخو-57 چقدر است؟ - اسپوتنیک ایران
برد موشک های سوخو-57 چقدر است؟

مجله امریکایی خاطر نشان می سازد که هنوز معلوم نیست که با کار گرفتن سلاح جدید در این جنگنده چقدر نرخ بهای خرید Su-57 افزایش می یابد.
در ماه دسامبر، یک منبع اطلاع داد که Su-57، تجهیزات مشابه موشک «کینژال» را دریافت خواهد کرد که داخل بدن و ابعاد آن کوچک تر خواهد بود.

ولادیمیر گوتینوف، یکی از اعضای شورای تخصص دفاعی صنعت هواپیمایی روسیه در ماه جولای 2018، گفت که قیمت  Su-57 دونیم برابر کمتر از جنگنده های F-22 رپتور و F-35 لایتنینگ  2 می باشد.

سوخو-57 جنگنده روسی نسل پنجم به هوش مصنوعی مجهز می شود که آن را نزدیک به جنگنده نسل 6 خواهد کرد. یک منبع مطلع در صنعت هوایی روسیه اعلام کرد: به طور جداگانه در این جنگنده سیستم مدیریتی یکپارچه و تجهیزات دید قرار خواهد گرفت تا این جنگنده به طور کامل به حالت خودکار قرار بگیرد. به گفته وی، سوخو-57 همچنین به تجهیزات دفاعی مجهز خواهد شد، از جمله فرکانس های جدید و رژیم عملیاتی جدید.
وزارت دفاع روسیه گزارش داد که اولین سری جنگنده های نسل پنجم سوخو-57 در سال 2019 تحویل نیروی هوایی روسیه خواهند شد.

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала