ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ترامپ: اگر استیضاح شوم، مردم شورش می کنند

© Sputnik / Russian Presidential Press Office/Mikhail Metzel/TASS/POOL / ورود به گالری تصاویرترامپ: اگر استیضاح شوم، مردم شورش می کنند
ترامپ: اگر استیضاح شوم، مردم شورش می کنند - اسپوتنیک ایران
ترامپ می گوید که هیچ گونه نگرانی بابت اینکه استیضاح ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از "رویترز" دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در مصاحبه‌ای ابراز داشت: درباره اینکه استیضاح شوم، نگران نیستم. ولی تصور می کنم در صورت استیضاح، مردم آمریکا شورش خواهند کرد.

پوتین و ترامپ، نامزدهای دریافت نشان  شخص سال 2018 - اسپوتنیک ایران
پوتین و ترامپ، نامزدهای دریافت نشان " شخص سال 2018"

ترامپ در ادامه مصاحبه خود افزود: "این سخت است که کسی را که هیچ کار اشتباه و نادرستی انجام نداده است، استیضاح کنند. کسی که بزرگترین اقتصاد را در تاریخ کشورمان ایجاد کرده است. نه، من هرگز نگران نیستم. اگر استیضاح رخ دهد، تصور می کنم مردم شورش خواهند کرد". 
گفتنی است، طی روزهای اخیر حکم اولیه حبس مایکل کوهن وکیل شخصی سابق ترامپ صادر شده است، دموکرات ها بارها از احتمال استیضاح ترامپ صحبت کرده اند. دادستان های فدرال نیویورک اعلام کرده اند که کوهن با هماهنگی و دستور ترامپ اقدام به پرداخت های غیرقانونی به دو زن کرده است که مدعی شده اند روابط نامشروعی با رئیس جمهور امریکا داشته اند. کوهن نیز به این جرم اعتراف کرده است.
ولی ترامپ می گوید که پرداخت های کوهن در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 2016 میلادی به هیچ وجه نقض قوانین مالی ستاد انتخاباتی نبوده است.
ترامپ روز دوشنبه نیز با انتشار توئیتی نوشت: دموکرات ها به اشتباه این پرداخت را بخشی از فعالیت های مالی انتخاباتی توصیف کرده اند در حالی که این تنها یک معامله مالی خصوصی بوده است.

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала