ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ده نفر از عوامل حادثه تروریستی چابهار دستگیر شدند

© REUTERS / Tasnim News Agencyده نفر از عوامل حادثه تروریستی چابهار دستگیر شدند
ده نفر از عوامل حادثه تروریستی چابهار دستگیر شدند - اسپوتنیک ایران
فرمانده نیروی انتظامی ایران اعلام کرد 10 نفر از عوامل حادثه تروریستی چابهار دستگیر شدند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایلنا، سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی ایران اظهار داشت: با تلاش هایی که از طریق وزارت خارجه و نیروی های مسلح صورت گرفته، امیدواریم تعداد باقی مانده افرادی که در محدوده مرزی پاکستان و افغانستان توسط اشرار به گروگان گرفته شده اند نیز به زودی نزد خانواده ها بازگردند.

وی درباره حادثه تروریستی چابهار، گفت: با هوشیاری و شجاعتی که مأموران انجام دادند این توطئه خنثی شد و 10 نفر در این رابطه دستگیر و تعدادی نیز شناسایی شده اند؛ سرنخ های خوبی به دست آمده و با هماهنگی های خوبی که بین مردم و دستگاه قضائی با پلیس وجود دارد ان شاءالله سرکرده های اصلی این حادثه دستگیر و مجازات می شوند. موفقیت های خوبی حاصل شده امیدواریم با روند روبه رشدی که ملاحظه می شود و همکاری خوبی که بین مردم و مسئولان وجود دارد روز به روز شاهد توفیقات بیشتر در عرصه های مختلف باشیم.

بنا براعلام پایگاه خبری پلیس، فرمانده ناجا با اشاره به اهمیت مبارزه با قاچاق کالا و سوخت، گفت: در سال جاری شاهد افزایش کشفیات هستیم البته طی چند ماه گذشته به دلیل افزایش قیمت‌ها روند برعکس شده و برخی کالاها صادر می‌شود؛ همچنین در بحث قاچاق سوخت، برنامه ریزی و تدابیر لازم برای مبارزه با این پدیده بایستی از سوی مسئولان امر انجام شود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала