ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

حقایقی از دلایل موفقیت رئیس جمهور روسیه

© Sputnik / Ramil Sitdikov / ورود به گالری تصاویرحقایقی از دلایل موفقیت رئیس جمهور روسیه
حقایقی از دلایل موفقیت رئیس جمهور روسیه - اسپوتنیک ایران
روزنامه فرانسوی فیگارو حقایقی از دلیل موفقیت رئیس جمهور روسیه در عرصه بین المللی را فاش کرد.

وقتی پوتین، پوشکین می خواند + ویدئو - اسپوتنیک ایران
وقتی پوتین، پوشکین می خواند + ویدئو
به گزارش اسپوتنیک، روزنامه فرانسوی فیگارو نوشت: روسیه در طول سالهای متمادی در بسیاری از درگیری های ژئوپولیتیک بین المللی به پیروزی رسیده است و دلیل این امر لیاقت بالای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است،.
این نشریه خاطر نشان کرد که فهم و درک ولادیمیر پوتین از جغرافیا، شناخت او از نقشه سیاسی جهان و همچنین آگاهی او از ویژگیهای اصلی کشورها و ملت ها، نقش مهمی در موفقیت روسیه در عرصه بین المللی را ایفا می کند.
روزنامه فیگارو به عنوان مثال به این موضوع اشاره کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه سخنان وزیر کشاورزی این کشور را قطع كرد و توضیحاتی درباره عرضه گوشت خوك به اندونزی ارائه کرد.
ولادیمیر پوتین به اشتباه وزیر کشاورزی روسیه اشاره کرد و گفت: عرضه گوشت خوک به کشوری که 87 درصد شهروندان آنرا مسلمان تشکیل می دهند غیرممکن است.
به نقل از این روزنامه، بر خلاف سایر رهبران دنیا، ولادیمیر پوتین درباره تفاوت های فرهنگی، آموزشی و ذهنیت سایر ملل آگاهی کافی دارد، که به او اجازه می دهد سیاست های بهتری را دنبال کند.
در همین حال، بسیاری از رهبران غربی که دانش کافی ندارند، سالهاست که همواره بر علیه او سخنانی بیان می کنند.
در این مورد می توان به نیکولا سرکوزی و جورج بوش اشاره کرد که در آغاز احراز پست ریاست جمهوری خود، به دلیل نداشتن اطلاعات درباره تفاوت میان شیعه و سنی منجر به فاجعه ای در سیاست های آنها در خاورمیانه شد.
همین امر برای رهبران کنونی شماری از کشور ها جهان نیز صدق می کند. دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اغلب از اتریش به جای استرالیا نام می برد وگاهی برعکس.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала