ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ترامپ از روابط خوب خود با پوتین خبر داد

© AFP 2021 / Mike Theilerترامپ از روابط خوب خود با پوتین خبر داد
ترامپ از روابط خوب خود با پوتین خبر داد - اسپوتنیک ایران
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که روابط خوبی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دارد.

لغو دیدار ترامپ و پوتین در اجلاس آرژانتین - اسپوتنیک ایران
لغو دیدار ترامپ و پوتین در اجلاس آرژانتین
به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت که روابط خوبی را ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه دارد و در یک زمان مناسب با او دیدار و گفتگو خواهد کرد.
پیش از این دونالد ترامپ دیداری که قرار بود با رهبر روسیه در حاشیه اجلاس جی 20 در آرژانتین برگزار شود را به دلیل اتفاقات تنگه کرچ لغو کرد.
رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با "صدای آمریکا" در حاشیه اجلاس جی 20 گفت: واقعیت این است که پس از اتفاقاتی که در تنگه کرچ با کشتی ها و ملوانان اوکراینی رخ داد، این زمان، زمان مناسبی برای ملاقات با رئیس جمهور روسیه نیود و اما من برای ملاقات با بازخواهم گشت.
وی افزود: من فکر می کنم که ما روابط بسیار خوبی با یکدیگر داریم و همچنین روابط بسیار خوبی با روسیه، چین و سایرین خواهیم داشت… از اینرو من در یک زمان مناسب برای دیدار با او بازخواهم گشت.
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه حوادث تنگه کرچ به دلیل نقض مرزهای روسیه از سوی کشتی های اوکراینی بوده است. دو افسر امنیتی اوکراین در بین خدمه کشتی حضور داشتند که این عملیات ویژه را رهبری می کردند.
وی همچنین تاکید کرد که نیروهای مرزبانی روسیه تنها به وظایف خود به منظور حفاظت از مرزهای این کشور عمل کردند. به گفته وی تحرکات اوکراین در دریای سیاه مرتبط با آراء پایین رئیس جمهور اوکراین در آستانه انتخابات در این کشور است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала