ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

شناسایی هواپیمای آمریکایی در تنگه کرچ

© Sputnik / Vitaliy Timkiv / ورود به گالری تصاویرشناسایی هواپیمای آمریکایی در تنگه کرچ
شناسایی هواپیمای آمریکایی در تنگه کرچ - اسپوتنیک ایران
هواپیمای ضد زیردریایی بوئینگ P-8A Poseidon نیروی دریایی ایالات متحده بر فراز تنگه کرچ، پرواز نمود.

به گزارش اسپوتنیک، در روز سه شنبه هواپیمای ضد زیردریایی بوئینگ P-8A Poseidon نیروی دریایی ایالات متحده بر فراز تنگه کرچ، پرواز نمود. این پرواز شناسایی هواپیمای آمریکایی در تنگه کرچ و کریمه انجام داد. این موضوع توسط پورتال نظارتی پلن ریدر در توییتر گزارش شده است. 
گشت‌زنی جنگنده‌های سو-25 روسیه در تنگه کرچ - اسپوتنیک ایران
گشت‌زنی جنگنده‌های سوخو-25 روسیه در تنگه کرچ
این هواپیما با شماره 168848 بخشی از نیروی دریایی ایالات متحده است. این هواپیما در خط ساحلی شبه جزیره در فاصله 31 کیلومتری قرار گرفت. 
پیش از این، با توجه به گزارش پلن ریدر، پرواز شناسایی در منطقه توسط هواپیماهای بدون سرنشین راهبردی RQ-4A Global Hawk انجام شده است. 
در 25 نوامبر، اداره مرزی سرویس امنیتی فدرال روسیه سه کشتی نیروهای دریایی اوکراین در ناحیه تنگه کرچ را بازداشت کرد — قایقهای بردیسانس و نیکولپو و همچنین تانک یانا کاپو در این منطقه متوقف شدند. نیروهای اوکراینی از مرز روسیه عبور کردند، و مانورهای خطرناکی را آغاز کردند. در روسیه این حادثه یک تحریک محسوب می شود. 
در تاریخ 25 نوامبر، کشتی های نیروی دریایی اوکراین ساعت 7 صبح مرز آبی روسیه را براساس بندهای 9 و 21 کنوانسیون سازمان ملل متحد در مورد قوانین دریایی را نقض کرده اند.
سرویس امنیتی روسیه همچنین اعلام کرد برای متوقف کردن کشتی های نیروی دریایی اوکراین از سلاح استفاده کرده است و در ایت اقدام سه نفر از ملوانان اوکراینی با جراحت های سطحی روبرو شدند.
گزارش شده که نیروهای امنیتی روسیه هنگامی که کشتی ها اوکراینی درخواست مشروع آنها را برای توقف نادیده گرفتند تصمیم به این اقدام گرفتند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала