ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

جزئیات جدیدی از قتل وحشیانه خاشقجی وجود دارد

© REUTERS / Osman Orsalجزئیات جدیدی از قتل وحشیانه خاشقجی وجود دارد
جزئیات جدیدی از قتل وحشیانه خاشقجی وجود دارد - اسپوتنیک ایران
در اختیار رسانه های ترکیه، فایل های صوتی ثبت شده ای وجود دارد که صداهای که در زمان کشتن جمال خاشقجی، مقاله نویس واشنگتن پست در کنسولگری عربستان سعودی شنیده می شده را ثبت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی نیوز، در اختیار رسانه های ترکیه، فایل های صوتی ثبت شده ای وجود دارد که صداهای که در زمان کشتن جمال خاشقجی، مقاله نویس واشنگتن پست در کنسولگری عربستان سعودی شنیده می شده را ثبت کرده است.

از نوارهای صوتی اینگونه شنیده می شود که خاشقجی را در بخش A، جایی که ویزا صادر می شود گرفتار کرده اند و او فریاد می زند: دستم را ول کنید چطور به خودتان اجازه می دهید؟

مأموران اجرای قانون ترکیه بعد از بازبینی نوار صوتی توانستند صدای سرهنگ معروف عبدالعزیز مطرب، که به طور مرتب با محمد بن سلمان، شاهزاده عربستان در ارتباط بود را شناسایی کنند او به خاشقجی فریاد زد:"خائن! به سزای اعمالت خواهی رسید."

جمال خاشقجی، روزنامه نگار سعودی که از سال 2017 در آمریکا تحلیلگر روزنامه واشنگتن پست بود، روز 2 اکتبر پس از ورود به سرکنسولگری عربستان در استانبول ناپدید شد. پس از مدتی ابهام درباره این قضیه ، رسانه های دولتی عربستان سعودی روز 20 اکتبر گزارش دادند، خاشقجی در جریان نزاع با کارکنان سرکنسولگری جان خود از دست داده است. در این رابطه 18 نفر بازداشت شده و اکنون بازجویی از آنها جریان دارد. مقامات عربستان تلاش می ورزند حقیقت را کشف کرده و همه مقصران را تحت تعقیب قضایی قرار داده و مجازات کنند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала