بازنشستگان از مقام استانداری برکنار شدند

© Fotolia / Curioso Photographyبازنشستگان از مقام استانداری برکنار شدند
بازنشستگان از مقام استانداری برکنار شدند - اسپوتنیک ایران
Telegram
قانون منع بکارگیری بازنشستگان اجرا شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، سخنگوی وزارت کشور ایران با اشاره به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در این وزارتخانه، گفت که سرپرستان 11 استانداری کشور منصوب شدند.

سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور ایران اظهار داشت:« بر اساس اصلاحیه اخیر مجلس 14 استاندار مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان شدند. وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات و خدمات استانداران، در احکام جداگانه ای یکی از معاونان استانداران استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، فارس، قم و یزد را به عنوان سرپرست استانداری منصوب کردند.

سخنگوی وزارت کشور با بیان این که در روزهای آتی استانداران پیشنهادی به هیات دولت معرفی خواهند کرد، تاکید نمود:«تا انتخاب استانداران جدید، تمام امورات استان ها توسط سرپرستان انجام خواهد شد تا خللی در پیشبرد برنامه ها به وجود نیاید.

سامانی همچنین با اشاره به مشمولیت معاون سیاسی وزارت کشور در قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت:«وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات اسماعیل جبارزاده معاون سیاسی وزارت کشور در حکمی بهرام سرمست مدیرکل سیاسی این وزارتخانه را با حفظ سمت به عنوان سرپرست این معاونت منصوب کرد».

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала