850 صندلی، سهم بانوان ایرانی در فینال لیگ قهرمانان آسیا

© Photo / Kat Khosrowyarسهم بانوان ایرانی در فینال لیگ قهرمانان آسیاا
سهم بانوان ایرانی در فینال لیگ قهرمانان آسیاا - اسپوتنیک ایران
Telegram
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ایران از در نظر گرفتن جایگاه ویژه ای در ورزشگاه آزادی تهران با ظرفیت 850 نفر برای تماشاچیان زن فینال لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

بانوان ایرانی در ورزشگاه آزادی - اسپوتنیک ایران
یک کاربر ایرانی: همه زنان باید بتونن در همه مواقع بیان استادیوم
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا؛ حسن کریمی روز شنبه و ساعاتی پیش از آغاز بازی فینال برگشت تیم های پرسپولیس ایران و کاشیمای آنتلرز ژاپن درباره جزئیات حضور زنان در ورزشگاه گفت: زنان علاقه مند به تماشای این دیدار که موفق به خرید بلیت شده‌اند از مسیر تونل ویژه به سمت جایگاه اصلی هدایت می‌شوند و تمام امکانات لازم برای آنها فراهم شده است.

وی افزود: جایگاهی که برای زنان در ورزشگاه آزادی تعریف شده 850 نفر ظرفیت دارد اما فروش این بلیت برعهده نهادهای مربوطه است و در این بخش شرکت توسعه هیچ دخالتی ندارد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اضافه کرد: مجوز حضور زنان پیش تر از سوی نهادهای مربوطه اخذ شد اما تعداد حضور آنها کمتر از ظرفیت 850 نفری است.

بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا امروز ساعت 18:30 بین تیم های پرسپولیس ایران و کاشیمای ژاپن در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

پیش تر محمد رضا داورزنی معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ایران درباره حضور زنان در ورزشگاه آزادی برای این دیدار گفته بود: حضور زنان در ورزشگاه آزادی از الزامات فدراسیون بین المللی و کنفدراسیون آسیا است که تلاش می‌کنیم در کنار حضور زنان ژاپنی در ورزشگاه آزادی زنان کشورمان نیز حضور داشته باشند.

برخی خبرنگاران و عکاسان زن نیز برای حضور در این رویداد آی کارت دریافت کرده اند.

آخرین حضور تماشاچیان زن در ورزشگاه آزادی تهران به دیدار دوستانه بین تیم های ملی ایران برابر بولیوی در مهرماه امسال باز می گردد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала