اشتباه فاحش شهرداری شیراز و قدردانی اسرائیل + عکس

© Twitter/Fereshteh Sadegiاشتباه فاحش شهرداری شیراز و قدردانی اسرائیل + عکس
اشتباه فاحش شهرداری شیراز و قدردانی اسرائیل + عکس - اسپوتنیک ایران
Telegram
شهرداری شیراز در اقدامی عجیب بنری از سربازان اسرائیلی را به جای سربازان ایرانی دفاع مقدس به نمایش گذاشت.

به گزارش اسپوتنیک، تصویری در فضای مجازی منتشر شد که نشان می دهد شهرداری شیراز در طراحی بنری به مناسبت هفته دفاع مقدس در ایران، تصویری از سربازان اسرائیلی بجای سربازان ایرانی استفاده شده بود.این بنر در بیلبرد میدان نمازی شیراز نصب شده بود.

‌اسلحه های ام 16، بند حمایل، لباس، کلاه روی دوش این سربازان نشان می دهد که این سربازان اسرائیلی هستند. کاربران فضای مجازی نیز نسبت به این بنر واکنش نشان دادند و تصاویر این بنر را در شبکه های اجتماعی و رسانه های استانی و کشوری بازنشر داده شد.

مشاهدات حاکی از آن است که این بنر جمع آوری شده است.

در همین حال یکی صفحات طرفداران سازمان اطلاعات خارجی اسرائیل (موساد) ضمن انتشار این تصویر در توئیتر نوشت: ماموریت تکمیل شد، متشکرم!

به گزارش رکنا؛ دستغیب رئیس شورای شهر شیراز خواستار بررسی فوری علت انتشار بنری موهوم با تصاویر سربازان اسرائیلی در سطح شهر شیراز و برخورد قاطع با عوامل آن شد.«سیداحمدرضا دستغیب» در نامه ای به رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر شیراز آورده است: جناب آقای دکتر تنوری رییس محترم کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز احتراما پیرو انتشار خبری در فضای مجازی در خصوص نصب بنری در میدان نمازی شیراز که در طراحی آن از تصویر سربازان رژیم صهیونیستی استفاده شده است، لازم است جنابعالی موضوع را با فوریت مورد بررسی قرار دهید و گزارش آن را به هیات رییسه ارسال فرمایید.بدیهی است در صورت صحت موضوع، لازم است برخورد جدی با دست اندرکاران مربوطه صورت پذیرد.

 

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала